Waldemar Kryszkowski

Psychiatra

Byłam narazie na dwóch wizytach. Natomiast jest to pierwszy lekarz, który tłumaczy mi bardzo skrupulatnie jak działa każdy lek, co się może stać. Wyjaśnia jak brać dane leki i uważnie dobiera dawki. Na wizytach panuje pozytywna atmosfera, Pan doktor dużo żartuje i stara sie podnieść pacjenta na duchu. Jest bardzo uprzejmy i poświęca tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. W gabinecie czuje sie bardzo komfortowo, czuje sie zaopiekowana. Sama klinika (psychomedic na Armii Krajowej) tez pozytywnie nastraja pacjenta. Ogólnie rzecz biorąc po miesiącu na lekach od Doktora czuje sie lepiej, znacznie lepiej niż na lekach od innych psychiatrów, co raczej samo mówi za siebie. Szczerze polecam tego psychiatrę, myśle, ze w końcu znalazłam „swojego” lekarza. :)

Naciągacz. Wizyta telefoniczna 9 minut za 220 pln. Leki, pytania z karteczki i cyk,konczymy. I to.nie jeden raz tak bylo. Nie dajcie sie nabrac na uprzejmosc. Co ciekawe, jak masz depresje i nerwice to i tak zwolnienia lekarskiego nie dostaniesz...tylko wieksza dawke leku^^. Przeciez wyzdrowiejesz tam gdzie zachorowales. ODRADZAM.

Osobiście nie jestem przekonany. Wizyta trwa od 7 do 10 minut, z czego wypisanie recepty i rutyna to zasadnicza większość. Lekarz nie zna pacjenta, nie interesuje go nic. Zawsze wizyta jest spóźniona, odbiera telefony Za 200zl to chyba ma najlepsza stawke godzinowa w kraju, i zamiast cos zrobic z pacjentem to tylko zeby jak najwiiecej wizyt bylo zeby skasowac.

Osobiście nie jestem przekonany.

Niestety nie polecam lekarza. Wiedzę pewnie ma, chociaż mi przepisał leki te same co brałam kilka lat temu więc nie miałam okazji poznać jego umiejetnosci. Natomiast sposób bycia i podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Humorzasty, zachowuje się jakby robił łaskę pacjentowi. Ciagle podkreśla jak on to chce dobrze dla pacjentów a jednoczesnie czesto doprowadzał mnie do płaczu swoimi komentarzami. Każda wizyta u niego to był dla mnie stres. Niestety w przychodni był problem z przepisaniem się do innego i byłam na niego skazana.

Nie myślałem że takim zawodem może zajmować taki amator (delikatnie mówiąc ) facet w ogóle nie słucha co się do niego mówi ! odbiera sobie rozmowy w trakcie wizyty .Tłumacze gościowi że dany lek mnie usypia i chce go zmienić ....to przepisuje mi dwa razy taką dawkę tego samego leku -tak słucha pacjenta...! długo by opowiadać .Po prostu żenada ....omijać szerokim łukiem . Wizyta trwała całe 15 minut. absolutnie nie polecam!

Dr.Waldemar Kryszkowski wyleczył mnie z długotrwałej choroby,której przebieg był spowodowany także odstawieniem leku ,który powodował u mnie komplikacje.Spowodował też że mogłem wyjść z długotrwałego uzależnienia od środków nasennych,dobrał też odpowiednie leki ,po których czuję się b. dobrze i które nie powodują zbyt wielu skutków ubocznych.Za to wszystko p. Dr. serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Ryszard P.

Nie polecam. Konpletnie mi nie pomogl, nie wykazal ani odrobiny zrozumienia. Po wyjsciu z gabinetu zamiast poczuc ze ktos mnie rozumie i wie jak mi pomoc poczulam sie jakbym kompletnie zmarnowala czas i pieniadze. Bardzo bylo mi przykro... Bo jak juz otwierasz sie przed kims oczekujesz sysluchania i pomocy. A teks w stylu "jak sie Pani nie uspokoi i nie przestanie plakac to nie pogadamy" jest ciosem ponizej pasa... Przynajmniej dla mnie gdzie duzo kosztowalo mnie to aby cos wyrzucic z siebie. Pozdrawiam.

Wyrozumiały,empatyczny, kompetentny, sympatyczny, cierpliwy, rzetelny, solidny itp. innymi słowy lekarz kompletny.

O Dr Kryszkowskim można dużo dobrego powiedzieć. Jest bardzo kompetentnym,życzliwym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie, każdy może czuć wyjątkowe wsparcie od Niego. Wizyta u Dr WK. to nie tylko wypisywanie recept ale również długie rozmowy, uprzejmość i na prawdę ludzkie podejście powodują, że czeka się na kolejną wizytę z przyjemnością. Przez trzy lata regularnych wizyt, udało się mu , przekonać mnie do pewnych decyzji ( z wyczuciem oczywiście ), dzięki którym mój komfort życia znacznie się polepszył. Budzi na prawdę duże zaufanie i poczucie wiary w to co mówi, również dzięki magnetycznym basom w swoim głosie co wspomaga siłę jego charakteru :) Jeśli chodzi o chorobę wielokrotnie i cierpliwie wszystko tłumaczy, odpowiada szczegółowo na pytania i sam dużo ich zadaje. Leki dobiera w taki sposób, aby pacjent nie tylko lepiej się poczuł w związku z chorobą ale też żeby odczuwał jak najmniej skutków ubocznych działania leków. W szpitalu u niego na oddziale panuje bardzo przyjazna domowa atmosfera, widać ,że współpraca wszystkim tam służy. W przychodni kiedy się czeka na swoją kolej , można wielokrotnie usłyszeć od pozostałych pacjentów dużo ciepłych słów na jego temat. Doktora W.Kryszkowskiego mogę polecić wszystkim, którzy potrzebują tego rodzaju pomocy, jeśli się tylko pozwoli sobie pomóc, na pewno nikt się na nim nie zawiedzie.
natalia

Uprzejmy młody lekarz,pracuje w szpitalu na aleksandrowskiej oraz w poradni na ul.Kościuszki, jest w trakcie specjalizacji. Można na niego liczyc- jeszcze nie zepsuty