Waldemar Kryszkowski

3,3
3,3
3,5
3,5

O Dr Kryszkowskim można dużo dobrego powiedzieć. Jest bardzo kompetentnym,życzliwym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie, każdy może czuć wyjątkowe wsparcie od Niego. Wizyta u Dr WK. to nie tylko wypisywanie recept ale również długie rozmowy, uprzejmość i na prawdę ludzkie podejście powodują, że czeka się na kolejną wizytę z przyjemnością. Przez trzy lata regularnych wizyt, udało się mu , przekonać mnie do pewnych decyzji ( z wyczuciem oczywiście ), dzięki którym mój komfort życia znacznie się polepszył. Budzi na prawdę duże zaufanie i poczucie wiary w to co mówi, również dzięki magnetycznym basom w swoim głosie co wspomaga siłę jego charakteru :) Jeśli chodzi o chorobę wielokrotnie i cierpliwie wszystko tłumaczy, odpowiada szczegółowo na pytania i sam dużo ich zadaje. Leki dobiera w taki sposób, aby pacjent nie tylko lepiej się poczuł w związku z chorobą ale też żeby odczuwał jak najmniej skutków ubocznych działania leków. W szpitalu u niego na oddziale panuje bardzo przyjazna domowa atmosfera, widać ,że współpraca wszystkim tam służy. W przychodni kiedy się czeka na swoją kolej , można wielokrotnie usłyszeć od pozostałych pacjentów dużo ciepłych słów na jego temat. Doktora W.Kryszkowskiego mogę polecić wszystkim, którzy potrzebują tego rodzaju pomocy, jeśli się tylko pozwoli sobie pomóc, na pewno nikt się na nim nie zawiedzie.
natalia

Dr.Waldemar Kryszkowski wyleczył mnie z długotrwałej choroby,której przebieg był spowodowany także odstawieniem leku ,który powodował u mnie komplikacje.Spowodował też że mogłem wyjść z długotrwałego uzależnienia od środków nasennych,dobrał też odpowiednie leki ,po których czuję się b. dobrze i które nie powodują zbyt wielu skutków ubocznych.Za to wszystko p. Dr. serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Ryszard P.

Nie polecam. Konpletnie mi nie pomogl, nie wykazal ani odrobiny zrozumienia. Po wyjsciu z gabinetu zamiast poczuc ze ktos mnie rozumie i wie jak mi pomoc poczulam sie jakbym kompletnie zmarnowala czas i pieniadze. Bardzo bylo mi przykro... Bo jak juz otwierasz sie przed kims oczekujesz sysluchania i pomocy. A teks w stylu "jak sie Pani nie uspokoi i nie przestanie plakac to nie pogadamy" jest ciosem ponizej pasa... Przynajmniej dla mnie gdzie duzo kosztowalo mnie to aby cos wyrzucic z siebie. Pozdrawiam.

Nie myślałem że takim zawodem może zajmować taki amator (delikatnie mówiąc ) facet w ogóle nie słucha co się do niego mówi ! odbiera sobie rozmowy w trakcie wizyty .Tłumacze gościowi że dany lek mnie usypia i chce go zmienić ....to przepisuje mi dwa razy taką dawkę tego samego leku -tak słucha pacjenta...! długo by opowiadać .Po prostu żenada ....omijać szerokim łukiem . Wizyta trwała całe 15 minut. absolutnie nie polecam!

Wyrozumiały,empatyczny, kompetentny, sympatyczny, cierpliwy, rzetelny, solidny itp. innymi słowy lekarz kompletny.

Uprzejmy młody lekarz,pracuje w szpitalu na aleksandrowskiej oraz w poradni na ul.Kościuszki, jest w trakcie specjalizacji. Można na niego liczyc- jeszcze nie zepsuty