Naprawdę ogromne rozczarowanie, był spóźniony 50 minut więc się śpieszył, mamrotał jedno i to samo (aż w końcu dał do zrozumienia że od rana pracuje i jest zmęczony - ale czy to moja wina?), te same regułki i banalne "mądrości" o których wiedziałem lub można poczytać nawet w Wikipedii, ŻADNYCH badań nie zrobił choć wyraźnie sam o to prosiłem (jakaś kpina - przecież to ja byłem "klientem", płaciłem za wizyte i badanie, ale nie bo... miał mało czasu), w ogóle to była jakaś szopka, bo owszem - stał się być maksymalnie (aż przesadnie nawet miły) ale tym chciał zrobić "dobrą minę do złej gry". A najlepsze (najgorsze!) że skoro miał opóźnienie, nie miał czasu, mówi że jest zmęczony i nie chce wykonywać żadnych badań - to dlaczego zawołał jak za kompletne badanie?! Tyle pieniędzy w błoto, naprawdę bez jaj - tak powinna wyglądać (prywatna) wizyta??? Ogromny zawód...

Polecam ! Byłam \na wizycie mam problemy z sercem. lekarz zrobil mi wszystkie badania byl bardzo uprzejmy i objasnij na czym polega wada mojego serca : )

REWELACJA !!! Wszystko co najlepsze, esencja solidność w każdym calu, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, komunikatywność najwyższego formatu!!

Uprzejmy, lekarz, godny polecenia. Jest sumiennym, uczciwym człowiekiem. Wychodząc z gabinetu odczuwa sie odrazu ulgę na zdrowiu.

Bardzo kompetentny lekarz traktuje pacjenta bardzo poważnie

Bardzo kompetentny lekarz traktuje pacjenta bardzo poważnie

lekarz z powołaniem - niestety mankamentem jest rejestracja, pani jest opieszała i nie komunikatywna. zachowuje się tak jak by była ważniejsza od lekarza

Bardzo kompetentny i niezwykle uprzejmy lekarz. W cenę wizyty (100 zł) wliczone jest badanie EKG. Polecam!

Rzetelny lekarz , z powołaniem , a przy tym niezwykle uprzejmy.Polecam

Rzetelny lekarz , z powołaniem , a przy tym niezwykle uprzejmy.Polecam

Lekarz z powołaniem.Wszystko dokladnie wytlumaczy ma czas dla pacjeta,bardzo miły .Jestem pod wrazeniem

Teściowa poszła do doktora prywatnie- kasę wziął oczywiście, ale wg jej słów mogłaby iść równie dobrze do dentysty, kosmetyczki itp. Zero wskazań do leczenia - dał jakąś receptę i to wszystko -- nie polecam zdecydowanie tego lekarza. Pozostałe komentarze to chyba rodzina p. Doktora

Wciąż poszukujesz "Internista Mielec"?

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40

Prywatna Poradnia Gastrologiczno - Internistyczna