lekarz Waldemar Łakiewicz

Jestem bardzo zadowolona z doktora Łakiewicza, ma cudowne podejście do dzieci. Moj syn go uwielbia. Na każdej wizycie dokładnie bada dziecko, na pewno niczego nie przeoczy. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny i przede wszystkim wszystko dokładnie tłumaczy, widać że wielki gaduła (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Ważne też są warunki w jakich przyjmuje: przychodnia zadbana, fajny kącik dla dzieci w poczekalni jak i w gabinecie. Zawsze czysto i schludnie. Myślę że pozostanę "wierna" panu doktorowi jeszcze przez wiele lat. Polecam !!!

Myślę że pozostanę "wierna" panu doktorowi jeszcze przez wiele lat. Polecam !!!

miły,cierpliwy, godny polecenia, bardzo kompetentny, rzetelny,oddany pacjentom-dobry lekarz- polecam

jest kompetentny,wzbudza moje zaufanie zawsze można na niego liczyć.

jest kompetentny,wzbudza moje zaufanie zawsze można na niego liczyć.

Lekarz, bardzo miły i uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania, cierpliwy!!! POLECAM!!!

jestem zadowolona zawsze otrzymuje pomocjak jej potrzebuje

jestem zadowolona zawsze otrzymuje pomocjak jej potrzebuje

bardzo miły lek. W gabinecie można siedziec i siedziec wytłumaczy

bardzo miły lek. W gabinecie można siedziec i siedziec wytłumaczy

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny. Aż się nie chce od niego wychodzić.

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny. Aż się nie chce od niego wychodzić.

według mnie jest to bardzo słaby lekarz. nic nie widzi nic nie słyszy. Nosi się jakby miał na identyfikatorze napisane Gregory House. Brak jakiegokolwiek kontaktu z tym facetem. Jest on z tej grupy lekarzy którzy całą resztę ludzi nie mającego wykształcenia medycznego traktują jak ludzi mniej wartościowych a w zasadzie na równi ze zwierzętami. 1. nieuprzejmy 2. nieskuteczny 3. brak możliwości uzyskania skierowania na badania 4. niekompetentny do kwadratu

1. nieuprzejmy
2. nieskuteczny
3. brak możliwości uzyskania skierowania na badania
4. niekompetentny do kwadratu

Lekarz kompetentny i bardzo uprzejmy. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna... Poświeca pacjentowi tyle czasu na ile jest to potrzebne... A do dzieci już w ogóle ma świetne podejscie... Wizyty to czysta przyjemnośc nawet gdy cokolwiek boli. Cenie go sobie bardzo i SZACUN doktorze ;D

Cenie go sobie bardzo i SZACUN doktorze ;D