dr Waldemar Lasota

Chirurg ogólny, Urolog

Doktor w.Lasota to wspaniały lekarz i polecę go każdemu kto ma problemy urologiczne .Jestem jego pacjentką i nie mam żadnych zastrzeżeń

Pan Doktor Lasota jest kompetentnym lekarzem napewno ma doswiadczenie i odpowiednie podejscie do pacjenta i jego problemu. napisze wiecej po zakonczeniu leczenia!

Świetny lekarz, bardzo szczegółowo wszystko opisuje wychodząc nie ma się pytań bo już się wszystko wie od niego :)po za tym bardzo miły i uprzejmy naprawdę bardzo polecam.

Wspaniały, prawdziwy lekarz z powołaniem. Wszystko dokładnie tłumaczy. Ma nieocenione podejście do pacjenta. Leczyłem się u wielu urologów, ale dr Lasota jest najlepszy. Miły, uprzejmy. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Polecam wszystkim dr Lasotę. Pomoże każdemu.