lekarz Waldemar Marczyński

Anestezjolog

Brak kompetencji, nieprzyjemny lekceważący ton. Niedobre podejście do pacjenta. Nie wiem kto temu Panu dał prawo do wykonywania zawodu.

pan doktor przyjechał do mnie w karetce, ponieważ miałam krwotok z jelita silne bóle brzucha i omdlenia. w karetce dowiedziałam się, w bardzo agresywny i napastliwy sposób, że skoro ide o własnych siłach, to on dzwoni na policje, 500zł mandatu oraz zakłada mi sparwe w sądzie o podstępne wezwanie pogotwia, by się dostać do szpitala. Nie był to podstęp, chciałam do szpitala bo mieszkam sama, a do czasu zabiegu mam tylko l4. jestem jednak mocno odwodniona i tracę przytomność, tracę sporo krwi. Był jeszcze ratownik medyczny i kierowca. Ośmieszał mnie przy nich tekstami cyt (bo bolał mnie brzuch i chiałam iść do wc) "niech pani sra w portki". ostatecznie pojechali i mnie zostawili. miałam tylko zbadany cukier i tętno.