3,7

Cudowny lekarz. Miły, cierpliwy, z poczuciem humoru. Pomógł mi bardzo, zrobil wszystko co mógł by jednak laparoskopowo usunąć mi woreczek żółciowy mimo iż z racji mojego stanu zdrowia ( przykurczy zwiazanych z poruszaniem sie na wozku inwalidzkim ) nie bylo to latwe. Dzis czuje sie cudownie. Zero zgagi, bólu i innych przykrych dolegliwości. Polecam i na pewno to bedzie jedyny chirurg do którego zglosze sie w razie potrzeby. Dziekuje!

Dzis czuje sie cudownie. Zero zgagi, bólu i innych przykrych dolegliwości.

LEKARZ OD BOGA DANY!!! Polecam wszystkim. 25.04.2014 MIAŁAM USUWANY WORECZEK ŹÓŁCIOWY, A DZISIAJ CZUJE SIE SUPER! Jest miły, ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, ma poczucie humoru :) od którego zdrowie zaraz już wraca :)

Bardzo miły i kulturalny lekarz z poczuciem humoru :D Indywidualne podejście do pacjenta i duża troska. Dzięki takim lekarzom pobyt w szpitalu jest bardzo miły :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny "?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław