lekarz Waldemar Nowak

Od kilku miesięcy jestem pod opieką dr Nowaka odbieram go jako bardzo dobrego fachowca .Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i dużym spokojem co z pewnością ma duże znaczenie jeśli pacjent jest zestresowany z powodu choroby .Konkretny ,empatyczny człowiek. Polecam pana doktora jak i szpital w Czeladzi . Świetni lekarze ,uprzejmy personel .

Pochwalną laurkę to sobie pan doktor chyba sam napisał. Może i dobry chirurg, trudno mi to stwierdzić po jednym zabiegu zszycia rany. Podejście do pacjenta jednak beznadziejne - oczywisty brak empatii, kultury, złośliwośc!!! Może czas byłby na ustąpienie miejsca młodym, mniej wypalonym zawodowo i przede wszystkim kształcony w umiejętności relacji z pacjentem? Byłam pacjentką NFZu w szpitalu. Pewnie prywatnie jest grzeczniejszy. Emerytura też ma swoje zalety, Panie doktorze.

Porażka . Absolutnie nie polecam tego doktora . Podejście do pacjenta żenujące . Brak profesjonalizmu i zaangażowania . Liczy się tylko kasa i święty spokój .

Oprócz merytorycznie rzeczowego, rzetelnego i spokojnego podejścia do pacjenta z daną chorobą wskazana jest (szczególnie w tym zawodzie) empatia, a Pan Doktor to wszystko posiada. W dodatku zadziwiająca, jak na dzisiejsze czasy, jest bardzo wysoka kultura osobista, a tym samym będąca jej komponentem ogromna uprzejmość Pana Doktora. Można określić ją wręcz jako przeuprzejmość - takie nowo stworzone przeze mnie określenie dla podkreślenia siły owej zalety. A wszystko to wynika z szacunku do drugiego człowieka, który to szacunek współcześnie jest deficytowy. Biorąc pod uwagę powyższe Pan Doktor jest zdecydowanie wyróżniającym się lekarzem w PZZOZ w Będzinie (Szpitalu w Czeladzi). Są w tej placówce służby zdrowia lekarze, którym wymienionych cech brakuje i swoją ogólną postawą nie przynoszą chluby i chwały pracodawcy.

Bardzo dobry specjalista ,umiacy podejść do pacjenta bardzo uprzejmy oraz zaangażowany potrafi poswiecic swój prywatny czas dla pacjenta .Godny polecenia