dr n. med. Waldemar Och

Neurochirurg

Doskonały fachowiec i cudowny człowiek. Polecam Pana Doktora! Zoperował mi dyskopatię lędźwiową. Jestem nie całe 2 tyg po zabiegu. Wszystko jest na bardzo dobrej drodze. Jestem pewna, że Pan Doktor ma do czynienia z dużo poważniejszymi chorobami, a mimo wszystko mój przypadek potraktował z równą uwagą za co bardzo dziękuję.

Pan Doktor W. Och operował guza, którego miałem w mózgu. Bardzo profesjonalnie i troskliwie się mną zaopiekował na oddziale neurochirurgicznym szpitala wojewódzkiego w Olsztynie. Dawno nie spotkałem tak życzliwego lekarza, który zawsze znalazł czas, żeby dokładnie omówić proces leczenia czy wyniki badań, ale też zwyczajnie zapytać co słychać, jak się czuję. Potrafił okazać zainteresowanie i uważnie słuchał, nie okazując zniecierpliwienia. Taka postawa nie tylko wspiera proces leczenia, ale buduje atmosferę szacunku dla drugiego człowieka w kryzysowej sytuacji jaką jest choroba. Ja takiej atmosfery doświadczyłem, i za tę troskliwą uważność w byciu z pacjentem i dla pacjenta bardzo Panu, Panie doktorze, dziękuję. Wiesław

Wspaniały człowiek i specjalista.Byłam operowana przez P.dr Ocha, odcinek lędźwiowy, ludzie chodzę! Potworny ból w nodze, który uniemożliwiał poruszanie się ustąpił.Nie chodzę o kuli i nie wyjechałam ze szpitala na wózku, dziękuję.Polecam z serca.

Dziś jestem pół roku po resekcji guza mózgu. Całe pół roku bez żadnych komplikacji - jestem w 100% sprawna, jak byłam przed operacją. Lekarz ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty poświęca całą swoją uwagę pacjentowi. Omawia szczegółowo chorobę oraz przedstawia drogę leczenia. Lekarz o niesamowitej wiedzy! Przegląda uważnie dokumentacje medyczną. Pełen profesjonalizm i kultura osobista :) Dziękuję za uratowanie mi życia.

Pełen profesjonalizm i kultura osobista :)
Dziękuję za uratowanie mi życia.

Wspaniały, mądry i godny polecenia lekarz z powołaniem! Niesamowite podejście do pacjenta, chęć pomocy, precyzyjne podejście do pacjenta, niesamowita wiedza! Jestem w szoku, ze jeszcze tak cudowni lekarze istnieją u nas w kraju! Dziękuje Panie Doktorze!

Nie polecam chamski nie słucha pacjenta strata pieniędzy i czasu a także nerw tylko kasę wie jak kasować i drzwi pacjentowi otwierać i wołać następnego pacjenta, porażka, Wizyta nic nie wniosła muszę udać się do innego specjalisty.

Bardzo cierpliwy, uprzejmy, troskliwy, nie buduje dystansu między pacjentem. Podczas wizyt dało się odczuć komfort zaopiekowania, tak jakby znało się Pana doktora od lat. Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Witam, może i świetny fachowiec ,ale jak dla mnie to typowy gbur i gwiazdor .Przez część wizyty wysłuchaliśmy jego opinii zupełnie nie związanej z celem tejże nietaniej zresztą,umówionej i wyczekanej ,która miała pomóc a nic nie wniosła wizyta lekarska. Widzę ,że syndrom Boga udziela się nie tylko sędziom ale też i lekarzom. Przykro, ale nie polecam dr n.med.,i po raz kolejny stwierdzę ,że wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją.

Witam,bardzo proszę o namiar abym mogła umówić się z doktorem na wizytę prywatną.Czeka mnie operacja lecz chciałabym z nim się skonsultować.Bardzo proszę o pomoc.

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek, który poświęca dużo drogocennego czasu pacjentowi , ale także i rodzinie. Operacja bez powikłań w lutm 2014 wstawienie dwóch implantów i stabilizacja od. lędzwiowego, z każdym dniem jest coraz lepiej. Pozdrawiam Pana doktora i cały oddz. neurochirurgii.