bardzo polecam, przesympatyczny i bardzo doświadczony lekarz! Świetnie przeprowadził moją ciążę za co z całego serca dziękuję bo dzidziuś wyszedł cały i zdrowy. Polecam każdej kobiecie takiego lekarza:))

Wspaniały położny. Ciąża zdrowiutka, odebrana, dzieciak spory, ale widać że geny po ojcu. Idę się cieszyć pociechą a kazdej świeżo upieczonej mamie życzę takiego lekarza!

Super lekarz. Profesjonalne zaopiekowanie się moją kicią. Pełna opieka nad całym procesem leczenia. Bardzo przyjemny kontakt i szczere podejście do problemu grzybicy.

Zdecydowanie polecam tego lekarza, fachowe rzetelne podejscie. Nie przepisuje byle jakich leków, tylko zawsze trafione w punkt, a jeżeli ich nie trzeba to nie przepisuje.

Pan doktor chorobę wyczytuje chyba z oczu. Zero badań, troszkę wywiadu. Po dwóch tygodniach leczenia (bez poprawy) zmienia lekarstwo, bo może pacjentka jest na nie uczulona. Dramat!!!

Chodzilam do Pana doktora przez szesc miesiecy z guzem-widocznym i wyczuwalnym.Odmowil skierowania na usg lub ewentualna biopsje.Na wlasna reke wykonalam prywatnie usg piersi po czym niestety okazalo sie,ze mam raka zlosliwego.Jestem juz po chemioterapii i radioterapii-w trakcie hormonoterapii .przez piec lat.Nie dziwcie sie ,ze zdecydowanie nie polecam uslug tego pana konowała!!!!!!

Pan doktor jako ginekolog jest swietny, jest uprzejmy, duzo rozmawia, tlumaczy, niestyety jako ginekolog poloznik nie jest godny polecenia. Chodzilam do Pana doktora od 6tygodnia ciazy, byla to moja pierwsza wymazona ciaza duzo rozmawialam z panem doktorem i zyskal moje zaufanie mimo zlych opini. W 19 tygodniu poronilam niemialam zrobionych podstawowych badan genetycznych, niemialam robionych wszystkich badan ( czego ja niewiedzialam nieznalam sie na tym) gdy trafilam do szpitala po poronieniu inny lekarz mi powiedzial ze stalo sie tak przez to ze mialam zaniedbana ciaze przez lekarza. Do tej pory niemoge sie nadziwic przeciez bylam u Pana doktora co dwa tygodnie i kasowal bardzo ladna duza sumke. Nie polecam.

Nie wiem jakim jest ginekologiem, ale zdecydowanie odradzam jako położnika. Po porodzie na dyżurze tego lekarza dziecko trafiło na intensywną terapię, do dziś chodzimy na różne konsultacje, ponosimy konsekwencje tamtych decyzji (albo ich braku) i zaniedbań

Do Pana doktora chodzę odkąd pamiętam i nigdy mnie nie zawódł.Jego ogromna wiedza medyczna i profesjonalizm pozwoliły mi wybrnąć już nie raz z "kłopotów"....i to z uśmiechem na twarzy. A.Gajewska

A.Gajewska