dr Waldemar Penconek

3,9
3,3
3,9
3,3

Konkretny lekarz, pomaga mi walczyć z uszkodzonym więzadłem w kolanie. Jeśli potrzeba dodatkowych badań to wystawia skierowania, jeśli konieczna rehabilitacja nie ma problemów. Nie wmawia że konieczna jest orteza za ciężkie pieniądze bo tylko taka da radę utrzymać kolano. Jeśli coś się dzieje to przyjmie bez umówienia wizyty. Nie bagatelizuje objawów, stara się znaleźć rozwiązania. Przede wszystkim miły człowiek, odpowiada na wszelkie pytania nawet głupie ;P I co dla mnie najważniejsze nie upierał się przy punkcji kolana, tylko kazał przez tydzień intensywnie chłodzić kolano itp a dopiero jak nie minie ...

Jeśli coś się dzieje to przyjmie bez umówienia wizyty.
Nie bagatelizuje objawów, stara się znaleźć rozwiązania.
Przede wszystkim miły człowiek, odpowiada na wszelkie pytania nawet głupie ;P
I co dla mnie najważniejsze nie upierał się przy punkcji kolana, tylko kazał przez tydzień intensywnie chłodzić kolano itp a dopiero jak nie minie to się zastanowi.

Nie polecam. Na bolącą kostkę po skręceniu, gdzie USG wykazało różne nieprawidłowości zalecił więcej chodzić i jeździć na rowerze.

Wspaniały lekarz, konkretny i kompetentny. Polecam w 100%.

Wspaniały lekarz, konkretny i kompetentny. Polecam w 100%.

Profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Koncentrujący się na udzieleniu pomocy pacjentowi. Wzbudza zaufanie. Spokojny i rzeczowy. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

ZDECYDOWANIE POLECAM WSZYSTKIM W 100% DOKTORA WALDEMARA PENCONKA. LEKARZ BARDZO CIERPLIWY, BARDZO OBRAZOWO TŁUMACZY CHOROBĘ I METODĘ LECZENIA A W MOIM WYPADKU PRZEPROWADZIŁ OPERACJĘ I JEST WSZYSTKO OK. BARDZO ŻYCZLIWY I MIŁY. OBY TYLKO TACY LEKARZE NAS LECZYLI.

Zupełnie mnie zignorował, nie chciał mi dać skierowania na USG przy bólach w kolanie,odesłal mnie do internisty bo to jest niby choroba reumatyczna i wg niego nie ma żadnuych zmian w kolanie, przepisał za małą dawjkę glukozan=miny. Byłam z wizytą u internisty - to prawie go wyśmiał, zlecił od razu usg i stwierdził, ze na badaniu rtg widać zmiany w kolanach.

Bardzo kompetentny i oddany swojej pracy i pacjentowi lekarz.

Bardzo kompetentny i oddany swojej pracy i pacjentowi lekarz.

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu.Oczywiście'polecam.

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu.Oczywiście'polecam.

ciezko bylo sie z nim dogadac, na pytania odpowiadal polslowkami. moze mial gorszy dzien..kazal zrobic zdjecie po czym powiedzial ze go nie odczyta bo nie ma jak (z plyty) ale i tak nie jest zbyt wazne wiec nie szkodzi. zmarnowany czas.

Bardzo kompetentny, bardzo dobry operator. Zoperował mi stopę - jak nowa!

Bardzo kompetentny, bardzo dobry operator. Zoperował mi stopę - jak nowa!