dr Waldemar Penconek

Nie polecam. Na bolącą kostkę po skręceniu, gdzie USG wykazało różne nieprawidłowości zalecił więcej chodzić i jeździć na rowerze.

Konkretny lekarz, pomaga mi walczyć z uszkodzonym więzadłem w kolanie. Jeśli potrzeba dodatkowych badań to wystawia skierowania, jeśli konieczna rehabilitacja nie ma problemów. Nie wmawia że konieczna jest orteza za ciężkie pieniądze bo tylko taka da radę utrzymać kolano. Jeśli coś się dzieje to przyjmie bez umówienia wizyty. Nie bagatelizuje objawów, stara się znaleźć rozwiązania. Przede wszystkim miły człowiek, odpowiada na wszelkie pytania nawet głupie ;P I co dla mnie najważniejsze nie upierał się przy punkcji kolana, tylko kazał przez tydzień intensywnie chłodzić kolano itp a dopiero jak nie minie ...

Jeśli coś się dzieje to przyjmie bez umówienia wizyty.
Nie bagatelizuje objawów, stara się znaleźć rozwiązania.
Przede wszystkim miły człowiek, odpowiada na wszelkie pytania nawet głupie ;P
I co dla mnie najważniejsze nie upierał się przy punkcji kolana, tylko kazał przez tydzień intensywnie chłodzić kolano itp a dopiero jak nie minie to się zastanowi.

Działa w pośpiechu,trzy razy pyta o nazwisko nie patrząc na pacjenta.Widzi tylko to co ma na monitorze.Trudno uzyskać jednoznaczną informację o przebiegu leczenia.Raz można dowiedzieć się ,że"zrasta się super",by za 10 dni dowiedzieć się,że "trochę się rozjechało".

Wspaniały lekarz, konkretny i kompetentny. Polecam w 100%.

Wspaniały lekarz, konkretny i kompetentny. Polecam w 100%.

Zupełnie mnie zignorował, nie chciał mi dać skierowania na USG przy bólach w kolanie,odesłal mnie do internisty bo to jest niby choroba reumatyczna i wg niego nie ma żadnuych zmian w kolanie, przepisał za małą dawjkę glukozan=miny. Byłam z wizytą u internisty - to prawie go wyśmiał, zlecił od razu usg i stwierdził, ze na badaniu rtg widać zmiany w kolanach.

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu.Oczywiście'polecam.

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu.Oczywiście'polecam.

Bardzo kompetentny i oddany swojej pracy i pacjentowi lekarz.

Bardzo kompetentny i oddany swojej pracy i pacjentowi lekarz.

Profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Koncentrujący się na udzieleniu pomocy pacjentowi. Wzbudza zaufanie. Spokojny i rzeczowy. Serdecznie polecam i pozdrawiam.

Po wizycie u lekarza spodziewa sie kompleksowego zbadania i wysluchania,w stosunku do czlowieka - uprzejmosci i kultury osobistej.Niestety nie w tym przypadku

nie polecam,człowiek o burzliwej osobowości,niezrównoważony, sam sobie zaprzecza, na opinie innych lekarzy jedyna rekacja, że są idiotami , nie ma czasu dla pacjenta, powinien pracować w prosektorium a nie z żywym pacjentem.Szanowni Pacjenci jeśli lubicie żeby ktoś za Wasze pieniądze traktował Was jak zło konieczne, poniżał to jest specjalista dla Was. NIE POLECAM OBY JAKNAJMNUIEJ TAKICH SPECJALISTÓW, KTÓRZY ZAPOMNIELI O PRZYSIĘDZE HIPOKRATESA...