prof. dr hab. n. med. Waldemar Placek

2,9
2,6
2,7
2,5

Skorzystałam z zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem i jestem bardzo zadowolona, efekt zdecydowanie spełnił moje oczekiwania i na pewno tu wrócę. Przesympatyczny Profesor z bardzo dobrym podejściem. Na plus też bardzo miła atmosfera, ładne miejsce i bezpłatne miejsce parkingowe.

DRAMAT. EGO wystrzelone w kosmos, pomoc żadna, jak już ktoś słusznie zauważył - proszę unikać tego szpecjalisty od niczego

Tragedia. Przepisywanie miliona badań, z których potem niekorzysta, wypisywanie recept za grube tysiące i przede wszystkim nietrafione diagnozy. To wszystko pozwala ocenić pracę lekarza na zero.

Lekarz ma większe ego niż umiejętności. Wiadro antybiotyków, tysiące złotych i zero efektów poza tymi ubocznymi. Dramat. Unikać jak ognia.

Jako biegły sądowy niewiarygodny, w badaniu fizykalnym mówi jedno, w opinii już coś innego. Nie polecam, bardziej Celebrytka niż lekarz.

Lekarz z ogromnym przerostem ego , strasznie nadety ,niemily i malo komunikatywny . Niby specjalista a po 2 latach nie wiedzial jaka choroba nie mowiac o tym ,zeby wiedzial jak leczyc . Jesli szukacie kogos z wiedza i empata to omijajcie tego pseudo-lekarza z daleka. Niestety poza skala oceny a jedna gwiazdka tylko dlatego ,ze nie mozna dac 0 gwiazdek

Z czystym sumieniem polecam Profesora. Trafiłam do gabinetu w ostrym stanie zapalnym twarzy, uzyskałam odpowiednią pomoc,poświęcono dużo czasu oraz w pełni kompetentnie wytłumaczono dalszy tok leczenia. Dodam,że Profesor jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i na prawdę przejmujący się swoim pacjentem. Zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami,które tu przeczytałam.

Czytając Państwa opinie zastanawiam się czy piszą je tzw. Trolle? Leczyłam się u Profesora na różne dolegliwości skórne, jeśli tylko coś złego się dzieje od razu lecę do Niego, poprawiałam twarz itd, zawsze jestem bardzo zadowolona, mam ogromne zaufanie do Jego doświadczenia i wiedzy. Kiedy u córki późnym wieczorem wystąpiła koszmarna wysypka i myślałam, że przyniosła z przedszkola jakąś chorobę zakaźną przyjął ją szybko i poprawnie zdiagnozował uczulenie, po szczegółowo przeprowadzonym wywiadzie wskazał przyczynę i zlikwidował problem w zasadzie od razu. To naprawdę wspaniały specjalista. Dziwi mnie pisanie bzdur na Jego temat.

Rewelacyjny specjalista, moj maz trafil do niego z okropnym tradzikiem rozowatym , leczonym juz kilka lat przez innych lekarzy. Po roku prowadzenia przez tego pana tradzik rozowaty zniknal i nie pojawil sie juz od 8 lat. Koszty leczenia nie byly male, ale bylo warto, zawsze bede polecac tego lekarza bo zmienil zycie mojego meza i calej naszej rodziny.

Pomimo jego popularności jako specjalisty - nie polecam; Wysłuchał jakie leki zapisywali mi poprzedni dermatolodzy i że mi nie pomagały, porobił kilka zdjęć twarzy i kazał wypisać receptę asystentce na takie same specyfiki. BEZ SENSU. Wizyta strasznie krótka za duże pieniądze.