Waldemar Przeniosło

Lekarz medycyny pracy

2,9

Nie polecam z całego serca! Z dala od takich lekarzy! Ten Pan się chyba minął z powołaniem, bo lekarzem jest fatalnym albo już wypalonym. Szarpie za nogi 6 tygodniowe dziecko, jakby paczke otwierał, badanie "hurtowe", na szybko, i polecenie przyjscia na kontrolę za 4 tygodnie. Na kontroli pyta - "Czemu tak szybko przyszliście? Ja kazalem? No jak jestescie to zbadamy...." "Jak Pani trzyma to dziecko?! - "Tak jak kazal fizjoterapeuta" - "No tak, ile specjalistow tyle opinii. Jak będzie Pani córce tą główkę tak ciagle trzymac, to się nigdy nie ...

- "Czemu tak szybko przyszliście? Ja kazalem? No jak jestescie to zbadamy...."
"Jak Pani trzyma to dziecko?!
- "Tak jak kazal fizjoterapeuta"
- "No tak, ile specjalistow tyle opinii. Jak będzie Pani córce tą główkę tak ciagle trzymac, to się nigdy nie nauczy jej trzymać sztywno"
(przy 10 tygodniowym niemowlaku.)
Kto może niech omija z daleka tego Pana.

Nie polecam. Byłam na badaniu z 6 tygodniowym dzieckiem. Jeszcze nie widziałam nigdy żeby tak małe dziecko obracać z lewa na prawo łapiąc za nogę i ręką i przerzucać !!!

Nie polecam! lekarz stwierdził, że nic mi nie jest, nie wystawił skierowania na rezonans, pomimo dwukrotnej prośby motywując to "brakiem potrzeby", powiedział, że jeśli chce skierowanie na rezonans to mam je sobie załatwić. Skierowanie załatwiłam sobie u innego lekarza ortopedy, który uznał że rezonans jest zasadny. Jestem już po i okazało się, że mam zerwane więzadło przednie, więzadło boczne i łąkotka są uszkodzone. Dodatkowo pan Przeniosło nakrzyczał na mnie jak przyszłam do niego w ortezie, powiedział że mam jej nie nosić. Mam również zastrzeżenia co do samego podejścia lekarza do mojego przypadku. Moje obawy zostały zbagatelizowane, o wszystko musiałam dopytywać, nie przejawiał chęci wyjaśnienia mi co jest nie tak i dlaczego mimo, że teoretycznie wszystko było w porządku (wg.jego błędnego rozpoznania), kolano było wciąż w okropnym stanie

Unikać jak ognia. Badanie bioderek na nfz wykonane przez Pana doktora przebiegało tragicznie. Zamiast udzielić informacji rodzicowi wołał koleżankę z gabinetu z komentarzem "zobacz co tu jest", po wykonanym badaniu zalecił szerokie pieluchowanie (nie tłumacząc dokładnie na czym ono polega i jak wykonać) i wystawił skierowanie do szpitala (dziecko 5-cio tygodniowe). Po stawieniu się do szpitala w pierwszym możliwym wolnym terminie odprawiono nas z kwitkiem pytając kto wystawił to skierowanie skoro takich małych dzieci nie leczy się szpitalnie. I tym sposobem u córki pomiędzy wizytą u Pana "doktora" z dysplazji typu II do czasu wizyty w szpitalu wada pogłębiła się do typu VI... Po konsultacji z innym ortopdedą okazało się, że zalecenia odnośnie szerokiego pieluchowania były nic nie wnoszące do leczenia a ponad to córka niemal otarła się o kalectwo... Ktoś z takim podejściem do pacjenta nie powinien pracować w zawodzie.

Zerwane wiązadła w kolanie. Pan doktor spytał się ile mam lat? Mówię 38. To powiedział że stary jestem i mam sobie dać spokój że sportem. Wolno mi tylko rower i siłownia. I mam uważać... Poszrpal mogę stwierdził że "trochę lata" ale dam radę. Mówię że dwa razy mi się odnowiło od urazu. To kazał pójść na siłownię wzmocnić mięśnie uda i bedzie dobrze. Nie polecam, i tu skończę nie będę rzucał obelgami... Przychodnia w Tczewie.

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Wzorowy lekarz niczym z filmowego serialu, dokładnie ale rzeczowo. Polecam wszystkim wizyty u tego doktora.

bardzo dobry lekarz, choroba rozpoznana szybko i trafnie. Gorąco polecam.

bardzo dobry lekarz, choroba rozpoznana szybko i trafnie. Gorąco polecam.

Miałem nie dawno okazję mieć do czynienia z tym lekarzem:skandaliczne zachowanie w stosunku do pacjenta,nie uprzejmy,nie dokładny,nerwós-szarpie przy badaniu za nogi,nie uczciwy w stosunku do pacjenta.

polecam ale doktor mogłby wiecej tłumaczyć i objasniac, troche dziwnie wyjasnia przyczyny choroby