Waldemar Przeniosło

Lekarz medycyny pracy

3,9
3,9

Wzorowy lekarz niczym z filmowego serialu, dokładnie ale rzeczowo. Polecam wszystkim wizyty u tego doktora.

bardzo dobry lekarz, choroba rozpoznana szybko i trafnie. Gorąco polecam.

bardzo dobry lekarz, choroba rozpoznana szybko i trafnie. Gorąco polecam.

polecam ale doktor mogłby wiecej tłumaczyć i objasniac, troche dziwnie wyjasnia przyczyny choroby

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pan doktor wzbudza zaufanie, rzeczowy, wnikliwy, dokładny. Przyjął mnie dzisiaj z córką w Tczewie. Polecam tego doktora.

Diagnoza i leczenie - wzorowe. Oby wiecej takich lekarzy.

Diagnoza i leczenie - wzorowe. Oby wiecej takich lekarzy.

Miałem nie dawno okazję mieć do czynienia z tym lekarzem:skandaliczne zachowanie w stosunku do pacjenta,nie uprzejmy,nie dokładny,nerwós-szarpie przy badaniu za nogi,nie uczciwy w stosunku do pacjenta.

Bardzo dobry lekaz ,który bardzo szybko rozpoznał schorzenie.Leczczy bardzo skutecznie.Bardzo miły i uczynny co rzadko zdarza się u lekarzy w ośrodkach publicznych