lekarz Waldemar Przybyła

Neurolog

W 1988 roku mój tata zachorował na nowotwór. Miałem wtedy 7 lat. Podczas operacji lekarz stwierdził, że nic nie da się zrobić bo wszystko jak to się wyraził jest rozlane, więc zaszyli tatę. Wtedy tata poznał pana Waldka Przybyłę i zaczął przyjmować francuskie leki przepisane przez Pana doktora. Tata żył jeszcze do 2008 roku. Pozdrawiam Panie doktorze i dziękuję. Wojtek

Wojtek

Czy moze wie ktos lub ma kontak do Pana Lek. Waldemara Przybyły gdzie teraz ma swoj gabinet. Prosze o pomoc.

Nie spotkałem jeszcze w swoim życiu równie dobrego lekarza to fenomen.Doktorze dziękuję za wszystko Arek

nie wiem skad te negatywne opinie.jak sie siedzialo w poczekalni to wszyscy byli zachwyceni ze tylko on im pomogl wyjsc z choroby.ja tez jestem mu ogromnie wdzieczna ze przywrocil mnie do zycia.bardzo wielka szkodA ZE JUZ NIE PRZYJMUJE.to niepowetowana strata.

Nie mam opinii ,ale mam wiedzę ,jak już się zabrał za dzieci to ,mi jego szkoda .??? Nie będę pisał konkretów ,gdyż ten gość według mnie nie powinien zajmować się dziećmi ///

beznadziejny lekarz! Udaje lekarza, a to KONOWAŁ! Kpi sobie z tak poważnych spraw jak utrata przytomności. Szkoda na takiego czasu i zdrowia, nawet wypisana przez niego recepta jest niepoprawna!

bardzo zaszkodzil mojemu dziecku,nie rozpoznal choroby,mam wrazenie ze nie bardzo wie co robi,dla niego jest wazne ze skasowal pieniadze i dziecko obglaskal(co jest tez bardzo dziwne) taki lekarz powinnien byc ukarany i nie miec pozwolenia na pracowanie w takim zawodzie gdzie sie ludzi powinno leczyc a nie in szkodzic

Nie polecam,leczy złudzeniami,popytajcie lekarzy ze szpitala na Królewieckiej,włos wam na głowie stanie! NIE POLECAM

Dobry lekarz,wie co mówi,bardzo nam pomógł mimo że inni lekarze nie dawali nadziei ten lekarz sprawił że uwierzyłam w cuda.

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek!!Poświeca pacjentowi duzo czasu,leczy nie tylko daną chorobe ale też psychikę chorego człowieka.