lekarz Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Wspaniały i cierpliwy, oaza spokoju dla pacjenta i rodzica. Lekarz ortopeda, a jednocześnie świetny psycholog. Dziękuję, że tak długo służył nam Pan wsparciem.

Polecam zawsze i wszędzie ;) Zawsze pomocny i służący dobrą a przede wszystkim wlasciwa rada. Od 6 lat leczymy sie u Doktroa cala rodzina.

Bardzo dobry, miły, umiejący się dogadać z pacjentami lekarz. Wyprowadził mnie na prostą! Jako jedyny nie zrobił mi operacji bez potrzeby. Za wszystko mu dziękuję!

Bardzo dobry specjalista , kontaktowy z pacjentami, przeprowadził mi 3 udane operacje za które serdecznie dziękuje

Wielkie podziękowania dla doktora Przybysza! Za leczenie, za przywróconą sprawność i za to, że mimo choroby, teraz prowadzę normalne życie, za ogromne zaangażowanie i troskę, za wspaniałe podejście i cierpliwość w tłumaczeniu, jak postępować po skomplikowanej operacji biodra. Leczenie w klinice, mimo że trudne jak dla pacjenta debiutanta, wspominam bardzo dobrze w dużej mierze dzięki pomocy Doktora.

Wspaniały lekarz! Zostałam odesłana do Otwocka z innego szpitala w woj.mazowieckim, ponieważ miałam bardzo poważne złamanie łokcia. Traf chciał,że akurat miał wtedy dyżur doktor Przybysz. Będąc kilkunastoletnią dziewczynką,zestresowaną wizją operacji łokcia potrzebowałam kogoś kto podejdzie do sytuacji z życzliwością a nie tylko suchymi faktami. I tak właśnie postąpił doktor Przybysz. Oprócz ogromnych kompetencji, okazał się przesympatycznym, życiowym człowiekiem. W asyście dwóch innych lekarzy przeprowadził operację mojego łokcia. Udzielił mi i rodzicom wszelakich niezbędnych informacji po zdjęciu gipsu i wyjęciu drutów z ręki, przede wszystkim na temat rehabilitacji. Otoczył mnie opieką i interesował się moim stanem. Dzięki niemu, a także innym dwóm lekarzom mam dziś sprawną, a nie bezwładną prawą rękę. Mimo,że minęło już prawie 10 lat nadal miło go wspominam i mogę polecić każdemu.

Dobry lekarz zrobił mi operacje lewej stopy Końsko-Szpotawej to fachowy termin zrobil mi ją poprawnie,lecz niemam czucia niewiem czemu pytałem się go a on nie wie ogólnie dobry lekarz i żartowniś.

bardzo dobry lekarz zna sie na rzeczy nie robi operacji jak inni lekarze bez potrzeby

Super fachowiec ,leczymy się dalej polecam .

Super fachowiec ,leczymy się dalej polecam .

Doktor to cudowny człowiek jest profesjonalistą w tym co robi. Dzięki jego pomocy moja córeczka zeczęła chodzić. Uważam, iż bez obaw można mu powierzyć nasze dziecko. Polecam!!