lekarz Waldemar Rybus

Homeopata

Bardzo wspaniały lekarz! I będę go polecać każdemu mojemu znajomemu ,który cierpi na bóle kręgosłupa. Pierwszy raz trafiłam do doktora chyba z 10 lat temu z bardzo silna rwą kulszową i po 2 zabiegach jakby ręką odjął . Zapisał mi wtedy jakieś globulki homeopatyczne, które stosowałam kilka tygodni i ból nie wrócił . Natomiast teraz obecnie znowu musiałam odwiedzić doktora, i znowu jestem mile zaskoczona bo ból ustępuje i o to właśnie chodzi . Na prawdę lekarz godny polecenia . Najgorsze jak doktor przestanie już przyjmować to gdzie ja pojadę po ratunek ? Pozdrawiam Panie doktorze. EMILIA

Trafiłam do Pana doktora z problemem kręgosłupa lędźwiowego. Zanim Pan doktor mnie obejrzał opowiedział mi o złej diecie, chorobach skórnych, chorobach widocznych na językach innych pacjentów (nieadekwatnych do mojego przypadku). Zapoznał się z wynikami badań, nie mogę zaprzeczyć, jednakże przy oglądaniu kręgosłupa Pan doktor zdecydował się go "przestawić". Nie zdołałam pójść na wizytę kontrolną, gdyż całkowicie mnie rozłożyło po owym nastawianiu i przez dwa tygodnie nie byłam w stanie o własnych siłach wstać z łóżka. Dopiero opieka innego lekarza neurologa i leki przez niego przepisane pozwalają mi powoli stanąć na nogi.

Ogólnie nie polecam tego specjalisty.

Doskonały diagnosta i analityk wszelkich badań medycznych. Pacjenta traktuje z wielką uwagą i cierpliwością - kompleksowo. Docieka przyczyny choroby i trafnie stawia diagnozę. Wyleczył alergię i notorycznie powracające zapalenie zatok mojego dziecka. Posiada gruntowną wiedzę z dziedziny medycyny, także tej niekonwencjonalnej. Wszystkim, którzy cierpią z powodu dolegliwości układu kostnego (np. bóle kręgosłupa, bioder, stóp itp.), radzę udać się do doktora Rybusa. Być może unikniecie Państwo poważnych operacji.

Lekarz godny polecenia. Zna się chyba na wszystkim. Byłam u niego z problemami żołądkowymi, z gardłem i z kręgosłupem. Na wszystkie dolegliwości mi pomógł.

Sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz /szczególnie polecam masaż kręgosłupa/.Z pełnym zaufaniem korzystam wraz z rodziną z pomocy lekarza od przeszło 20 lat .

Dr Rybus to po prostu jedyny prawdziwy lekarz. Moja rodzina leczy się od 15 lat. Gdyby nie on mój brat już by chyba nie żył. Nikt nie wiedział co mu jest, lekarze chcieli mu operację robić w ciemno. Dopiero dr Rybus postawił diagnozę, że ma krwawienie z przewodu pokarmowego po nadmiernej ilości antybiotyków. Po lekach które dał mu dr Rybus wszystko przeszło. Było to jakieś 15 lat temu, a do dziś dzięki Bogu mój brat jest zdrowy. Ze mną było to samo. Od października kaszlałam. Prawie pół roku. Lekarze powiedzieli że to alergia albo od nerwów. Dopiero dr Rybus powiedział że to od przewlekłych zatok. Gdy zaczęłam brać leki, to dopiero wszystko zaczęło mi się oczyszczać. O tym lekarzu mogłabym pisać jeszcze co najmniej z 5 takich poważnych przypadków ile osób uzdrowił. Polecam tego lekarza wszystkim!!!

hm...poleciła mi Pana Doktora Pani doktor, która przeprowadziła szereg b. skomplikowanych operacji chirurgicznych na mojej osobie - powszechnie wiadomo,że medycyna tradycyjna wypiera efektywność i skuteczność homeopatii - często jednak bywa, że lekarze po prostu obawiają się potwierdzić efektywność tego sposobu leczenia. Sama przekonałam się, że homeopatia - to nie leczenie objawowe, ale leczenie ukierunkowane ku homeostazie organizmu... ale do rzeczy - mój 2-letni synek cierpiał na neutropenię, ostatecznie po otrzymaniu diagnozy z Instytutu Onkologii A.M. w Gdańsku zdecydowałam się na niekonwencjonalną metodę leczenia - na szczęście trafioną. W efekcie - z ciężkiego stanu braku odporności (podejrzenie nowotworu szpiku) obecnie Mój Synek nie odbiega niczym od normy :) Za każdym razem, gdy informuję Pana Doktora o wyniku morfologii cieszy się w równym stopniu ze mną:) Co mogę jeszcze dodać ...? Może to, że żałuję, ze wcześniej nie zdecydowałam się na ominięcie standardów?? Pozdrawiam, ale przede wszystkim DZIĘKUJĘ :)

Jestem zachwycona, myślałam, że już tylko operacja pomoże mojemu kręgosłupowi a tu proszę, jedna wizyta u Doktora a ja nie wiem co to codzienny ból, bardzo dziękuję za pomoc.

wspanialy lekarz jedyny do ktorego mam kompletne zaufanie . 21 lat temu kiedy lekarze opuscili rece na mojego kuzyna ktory urzodzil sie z trzykrotnie powiekszonym sercem (powiedzieli cioci ze juz n ic nie sa w stanie zrobic) , pan Rybus w ciagu 2 miesiecy z odpowiednia homeopatia zmiejszyl mu serduszko do normalnego rozmiaru. A ja walczac z ciezkim zapaleniem policestycznych jajnikow i nieskutecznie probujaca zajsc w ciaze (trzy rozne opinie lekarzy oswiadczyly ze potrzebny bedzie zabieg i hormony i i tak niewiadomo co z tego wyjdzie)po wizycie u pana doktora i otrzymaniu kropelek homeopatycznych (chce podkreslic ze wogole nie mialam miesiaczek od roku czyli wogole nieowulowalam!!) po dwoch miesiacach ich zarzywania i potem dziwnych objawow cizowych test wykazal ze bylam w ciazy a teraz dzieki panu Rybusowi mam piekna 2 miesieczna coreczke. POLECAM pana doktora wszystkim!!!

mnie dr Rybus wyleczył z ciężkiej alergii a poza tym miałam poważne problemy z jajnikami i Jego leki mi bardzo pomogły, nie byłam u Niego jakiś czas bo nie miałam problemów zdrowotnych, ale teraz mam podejrzenie endometriozy i na 100% pojade do dr Rybusa, bo Mu ufam i do tej pory nigdy się na nim nie zawiodłam. nawet jak brałam leki i nie byłam czegoś pewna to dzwoniłam się dopytać. doktor ma super podejście do pacjentów. polecam

Wciąż poszukujesz "Homeopata Gdańsk"?

Przychodnia Urologii i Dermato-Wenerologii Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdańsku
ulica Wajdeloty 12
80-437 Gdańsk