lek. dent. Waldemar Spacjer

Byłam u Pana Doktora kilka razy. Wyleczył mi wszystkie ubytki. Jest fachowcem. Leczy szybko i jest pewny tego co robi. Nie zastanawia się co zrobić, tylko wierci, robi wypełnienie i po krzyku. Nie kombinuje. Głowa nie lata na wszystkie strony. Przy tym jest w miarę delikatny. Dzięki temu wizyta na fotelu nie trwa dłużej niż to konieczne a i nie jest tak męcząca jak to już miałam okazję doświadczać u innych stomatologów. Cena za usługę także mi odpowiada. Jedyny minus - to palenie papierosów w gabinecie obok, co niestety czuć, ...

Cena za usługę także mi odpowiada.
Jedyny minus - to palenie papierosów w gabinecie obok, co niestety czuć, ale da się przeżyć.
Pozdrawiam i polecam

Pan Spacjer jest w sród dentystów niczym FC Barcelona w świecie Piłki nożnej- nie ma konkurencji jednym słowem jest najlepszym dentystą.

najlepszy detysta w zarach jest mily uprzejmy dobrze doraca zna sie dobrze na swojm zawodzie jaki wykonuje

Chodziłam do niego jako dziecko, gdy przyjmował w "ekonomiku", tak miłego, uprzejmego i przyjaznego dentysty w życiu nie spotkałam, a miałam trochę problemów z zębami, nosiłam aparaty na zębach, odwiedzałam regularnie stomatologów i ortodontów. Nie wiem jaki jest teraz, ale mam nadzieję, ze się nie zmienił. To był cudowny lekarz, przyjazny, pomocny, dowcipny, delikatny, żadne dziecko nie bało się rwania zębów w jego wykonaniu, miły, kulturalny, jako dzieci uwielbialiśmy go. Doradzał również bardzo sensownie w kwestiach ortodoncji. Zapamiętałam go do dziś, mimo ze to było ponad 20 lat temu, był wtedy młody i bardzo przyjazny. Borowanie zębów czy nawet wyrywanie w ogóle nie bolało, wszystkie dzieci lubiły do niego chodzić. Bardzo polecam, to człowiek, który lubi swój fach, a o takiego w dzisiejszych czasach bardzo trudno.

Pan Spacjer to bardzo dobry i uprzejmy stomatolog - polecam !

Pan Spacjer to bardzo dobry i uprzejmy stomatolog - polecam !

Pilnie poszukiwałam solidnego dentysty i znajomy polecił mi pana Spacjera. Z wizyty byłam bardzo zadowolona. Od tamtej pory zdrowie i urodę swoich zębów powierzam tylko temu dentyście.

Bardzo dobry dentysta, precyzyjny, solidny, kompetentny a przy tym delikatny i uprzejmy. Moimi zębami zajmuje się od 25 lat-godny polecenia.