lekarz Waldemar Szabłoński

NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY PROSTATY (czyli jak dostałem drugą szansę) Jestem pacjentem poradni urologicznej, mam lat 60+, cierpię na otyłość (BMI 39). Rozpoznano u mnie raka złośliwego prostaty Gleason 8(4+4), Grade group 4. Dowiedziałem się o możliwym leczeniu operacyjnym z udziałem robota Da Vinci. W tym celu skierowałem się do lekarza Marcina M. - specjalisty urologa, który przeprowadza takie operacje w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu. Niestety już na wstępie stwierdził on, że nie podejmie się operacji z uwagi na moją otyłość. To samo usłyszałem od lekarzy w Szpitalu J. Strusia. Wbrew ...

NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY PROSTATY (czyli jak dostałem drugą szansę)

Jestem pacjentem poradni urologicznej, mam lat 60+, cierpię na otyłość (BMI 39). Rozpoznano u mnie raka złośliwego prostaty Gleason 8(4+4), Grade group 4. Dowiedziałem się o możliwym leczeniu operacyjnym z udziałem robota Da Vinci. W tym celu skierowałem się do lekarza Marcina M. - specjalisty urologa, który przeprowadza takie operacje w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu. Niestety już na wstępie stwierdził on, że nie podejmie się operacji z uwagi na moją otyłość. To samo usłyszałem od lekarzy w Szpitalu J. Strusia. Wbrew temu zgłosiłem się do innego lekarza dr n. med. Waldemara SZABŁOŃSKIEGO ze Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Nadmieniam, że doktor SZABŁOŃSKI przyjmuje pacjentów także w Poznańskim Centrum Otolaryngologii w Szpitalu Podolany. Tam, tj. w Warszawie, zostałem zakwalifikowany do radykalnej prostatektomii z rozszerzoną limfadenektomią. Operowany byłem na początku listopada br. Operacja trwała ponad 6h. W ocenie lekarzy była to trudna operacja. Jak zapisano w karcie leczenia szpitalnego - operacja oraz wczesny okres pooperacyjny były niepowikłane. W karcie DILO zalecono dalszą obserwację w poradni urologicznej.

Reasumując, zadaję sobie pytanie, czy można było zrobić taką operację? Jak widać, można było!

Dziękuję dr SZABŁOŃSKIEMU za profesjonalizm pod każdym względem. Mam wrażenie, że dostałem drugą szansę na życie, za co jestem ogromnie wdzięczny.

Przychodnia Podolany- tam w ramach opieki NFZ też przyjmuje Pan doktor, 5 minut dla pacjenta, wywiad ograniczony do minimum, diagnoza też. Zapisał Pan mojemu ojcu leki, które pogłębiły chorobę. Jest mi przykro, że ma Pan tak świetne opinie z prywatnej praktyki a pacjenci NFZ są traktowani jak histerycy.

Nie polecam tego „lekarza”.Nie słucha pacjenta,nie robi z nim wywiadu.Szybkie,krótkie badanie nic nie znaczące .Naciąga ceny dwukrotnie za nie wykonane usługi .Pacjent wychodzi z pustym portfelem bez wiedzy co mu dolega!Przy okazji wizyty reklamuje i poleca badania w prywatnej klinice za krocie pieniędzy w Warszawie.Postawa tego „lekarza” jest wręcz naganna!!

Świetne podejście do pacjenta. Bardzo życzliwy i bezpośredni . Ogromne doświadczenie , wiedza i nowoczesne podejście do problemu . Dokładnie tłumaczy co dolega i jakie są sposoby leczenia. Polecam serdecznie .