Waldemar Szarek

3,9
3,6
3,1
3,3

świetny lekarz, bardzo kompetentny, budzi zaufanie, więc pacjent o wiele mniej się boi, bo wszystko dokładnie wytłumaczy i jest dobrze, wspaniały lekarz, każdemu polecam

W 2005r.po przewiezieniu pacjentki ze Zgorzelca do kliniki we Wrocławiu, z ciężkim urazem czaszkowo-mózgowym ( po potrąceniu pieszej przez samochód )i jego nieosobistym zbadaniu, ok. 1-ej w nocy,lecz wysłaniu asystentki do zbadania fizykalnego,zapoznał się z TK głowy i RTG kręgosłupa. Po czym stwierdzając,brak wskazań do operacji i nie przyjmójąc na oddział neurochirurgii, zalecił leczenie zachowawcze i TK ponowne za 24 godziny. Nie przekazał swojej wiedzy lekarzowi SOR-u o stanie chorej, powodując w ten sposób nie zatrzymanie chorej w klinice,lecz skierował na dalsze leczenie do Zgorzelca.Po ok. 50-ciu godz.u chorej nie opanowano obrzęku mózgu i była tzw.;roślinką", bez szans przeżycia zmarła.W mojej ocenie lekarz b. niedobry !!!.

Dobry i wiarygodny. Obiecał poprawę i tak się stało!

Dobry i wiarygodny. Obiecał poprawę i tak się stało!

Dobry lekarz i dobry człowiek. Teraz po operacji jestem jak "nowa". Wszystkim szukającym dobrego neurochirurga bardzo polecam.

Okropny czlowiek i lekarz, nieuprzejmy. Wygląda na Chorego psychicznie i tak się zachowuje, wzrok mial nieobecny, jak po lekach psychotropowych, belkotal. Przez niego cierpię w bólu już 3 lata. Operuje jak rzeznik. Odradzam tego lekarza i przeklinam ten dzień, kiedy trafilam do niego.

Jestem już po jednej operacji przeprowadzonej przez doktora, dał mi 5 lat normalnego życia i bez bulu.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!. Nieuprzejmy i niedostępny, sprawia wrażenie zaskoczonego miejscem i czasem w którym się znajduje. Z "delikatną" sugestią moooże uda się zrobić przynajmniej podstawowe badania....labolatoryjne!!!!