dr n. med. Waldemar Tyrek

Chirurg dziecięcy

Zdecydowanie najlepszy chirurg dziecięcy w Częstochowie, nie wyobrażam sobie leczyć swych dzieci u kogokolwiek innego

Lekarz z powołania. Bardzo życzliwy , uprzejmy, i kompetentny. Polecam i podpisuję się pod wszystkimi gwiazdkami.

Doskonały lekarz, wspaniały człowiek. Srednia ocen mówi sama za siebie. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi ocenami na temat tego lekarza.

Znakmomity lekarz. Jednyny normalny, ludzki lekarz jakiego spotkałam. Trafiliśmy na niego przypadkiem. Leczy moje dziecko. Byliśmy w przychodni już kilka razy. Swoim zachowaniem sprawia, że zawsze wychodzimy od niego spokojni. Polecam wszystkim Mamom takiego lekarza dla ich Dzieci!

Lekarz kompetentny i znający się na swoim zawodzie. Fachowo wytłumaczył jakimi metodami leczyć moje kolano. Moje kolano zgodnie z założeniami lekarze wyleczyło się po 2 tygodniach teraz chodzę na kontrole. I wszystko jest w porządku. Godny polecenia!

Jestem pod wrażeniem;)czekają mnie prawdopodobnie jeszcze dwie wizyty z synem u pana doktora i musze przyznać,że pojade na nie z uśmiechem ponieważ pan doktor Tyrek to bardzo sympatyczny,a przy tym kompetentny lekarz godny polecenia:)

korzystałam z usług doktora dosyć często (wrastające paznokcie) pomógł mi pozbyć się obrzęku i bólu !bardzo dobry chirurg , polecam !

swietny i malo sie czeka na wizyte..spelnil oczekiwania lae mo nie da sie zaznaczyc

bardzo dobry lekarz,ściagniecie szwów u mojego 3 letniego synka trwało krótko i bezboleśnie

Jest bardzo dobrym chirurgiem zna sie na swojej pracy

Jest bardzo dobrym chirurgiem zna
sie na swojej pracy