lekarz Waldemar Walkiewicz

Ginekolog

3,5
3,4
3,2

Być może w prywatnym gabinecie Pan doktor jest miłym człowiekiem, ja jednak chciałabym podzielić się własnym doświadczeniem jak zostałam potraktowana w szpitalu. Na izbie przyjęć znalazłam się w sobotni wieczór, w 9 tygodniu ciąży z powodu krwawienia. Pan doktor (na którego trzeba było czekać wieki) kiedy dowiedział się, że jestem dopiero na początku ciąży stwierdził, że mnie nie zbada bo nie widzi sensu. Powiedział, że najprawdopodobniej nie jestem w ciąży albo byłam i poroniłam ale tego się nie da ot tak sprawdzić. Z jednej strony rozumiem, że poronienia w 1 ...

Na izbie przyjęć znalazłam się w sobotni wieczór, w 9 tygodniu ciąży z powodu krwawienia. Pan doktor (na którego trzeba było czekać wieki) kiedy dowiedział się, że jestem dopiero na początku ciąży stwierdził, że mnie nie zbada bo nie widzi sensu. Powiedział, że najprawdopodobniej nie jestem w ciąży albo byłam i poroniłam ale tego się nie da ot tak sprawdzić. Z jednej strony rozumiem, że poronienia w 1 trymestrze są czymś naturalnym, ale chyba żadna kobieta pragnąca dziecka nie chciała by usłyszeć czegoś takiego. Kiedy pan doktor przestał w końcu mówić do mnie podniesionym głosem, że zawracam tylko wszystkim głowę, zostałam odprawiona do domu z przysłowiowym kwitkiem - bez żadnego zbadania i bez żadnej nadziei. Dopiero kiedy zgłosiłam się po weekendzie do swojego lekarza okazało się, że krwawienie spowodowane było odklejającym się łożyskiem. Wystarczyło jedno, krótkie USG, żeby się tego dowiedzieć i przepisanie odpowiednich leków żeby ciąża mogła przebiegać dalej. Przykre jest tylko to, że w szpitalu nie mogłam liczyć na żadną pomoc choć tego właśnie od szpitala się wymaga, a ignorancja Pana doktora mogła przyczynić się do utraty przeze mnie dziecka.

a ja jestem bardzo zadowolona, byłam u niego najpierw prywatnie, zlecił zrobienie badań i po odebraniu wyników kazał natychmiast do siebie zadzwonić, gdyby coś złego się działo również kazał dzwonić o każdej porze dnia i nocy, kiedy na kolejną wizytę się chciałam umówić prywatnie od razu zaproponował wizytę w przychodni (bo po co po skierowanie wydawać pieniądze- to jego słowa) dlatego nie narzekam, wszystko tłumaczy, a przy badaniu USG wszystko kilkakrotnie objaśnia i pokazuje. Dla mnie lekarz bardzo w porządku.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty oceny nie jestem w stanie wskazać żadnej oceny więcej niż "1". Pan Walkiewicz przyjmujący w szpitalu jest "śmierdzącym leniem" badającym "na oko" w 2 minuty z zegarkiem w ręku. Bez jakichkolwiek przeprowadzonych badań w 1 trymestrze ciąży przy krwawieniu stwierdza arogancko (cytuję) "Nie mam Pani po co badać. Może tam już nic nie ma". To stwierdzone przez Pana doktora "nic" jest naszym upragnionym dzieckiem noszonym pod sercem mojej żony. Malutkim człowiekiem, którego gdyby nie interwencja naszej ginekolog prowadzącej ciążę mogłoby nie być. Dla Pana doktora najwyraźniej każde krwawienie w ciąży jest błahostką, z którą następna przewrażliwiona baba przychodzi do szpitala pozawracać przysłowiową "d...ę". Sądzę że kompetencje tego opryskliwego Pana doktora do pracy z ludźmi można przyrównać do kompetencji świni do jazdy oklep, dlatego też mam nadzieję, że nie spotkamy go na swojej drodze nigdy więcej.

Pan Doktor Walkiewicz to naprawdę bardzo dobry lekarz, opiekuńczy, kompetentny. Zawdzięczam mu bardzo wiele. Serdecznie polecam wszystkim Paniom.

Cham !! to jedyne określenie, które przychodzi mi do głowy . Trafiłam na niego podczas pobytu w szpitalu . Miałam ciążę obumarłą. Najpierw lekarze próbowali farmakologicznie oczyścić macice, na końcu miał być zabieg łyżeczkowania gdy farmakologicznie się nie uda . Przez 2 dni lekarze obserwowali na usg czy już sie oczyściło . Gdy trafiłam na dyżur pana Walkiewicza nie mogłam doprosić się usg . Gdy w końcu zakłóciłam mu weekendowy spokój i wykonał usg stwierdził: "trzeba Panią wyskrobać" . Na pewno napiszę skargę , gdyż Pan Walkiewicz ma zero poszanowania do pacjentów. Nastawiony na pieniądze !!!!!

Leczę się od lat u doktora Walkiewicza- z powodzeniem. Prowadził moją ciążę i pomimo dużych komplikacji udało mi się donosić ciążę i urodzić naturalnie zdrową dziewczynkę. Spełnia wszystkie kryteria lekarza z prawdziwego powołania. Dziwią mnie negatywne opinie. Osobiście nie słyszałam aby którakolwiek ze znajomych -leczących się u niego na stałe -Pań miała inne zdanie niż powyższe.

bardzo polecam pana Walkiewicza ,chodzę do niego już tyle lat i nadal uważam że jest bardzo uprzejmy, miły, wszystko wytłumaczy, wysłucha :)

Miałam u Niego leczoną nadżerkę laserem,oczywiście chodziłam prywatnie,miało być już wszystko w porządku,brałam globulki przyspieszające gojenie.Na wizycie kontrolnej wszystko niby było już ok, z ciekawości poszłam do inne lekarza po 4 miesiącach od tamtego zabiegu i okazało się że ja tą nadżerkę dalej mam!był wstrząśnięty że ja miałam to robione laserem i w taki sposób i to jest doświadczenie???jedyne do czego może i ten lekarz się nadaję to do prowadzenia ciąży tyle...nic po zatym,przy wybieraniu tabletek antyk. nie zlecił żadnych badań nic wybrał najdroższe i to dwa razy nie trafione były..zanim go się wybierze trzeba się poważnie zastanowić!

Jego myśli są czasami niepoukładane i zapomina co powiedział przed chwilą ale dr Walkiewicz jest świetnym i uznanym specjalistą, uprzejmy fachowiec, doskonale odbiera poród!

Tylko raz trafiłam do tego lekarza, więcej NIGDY W ŻYCIU!!! Nie szanuje czasu pacijentów, nie szanuje godności, więcej czasu poświęca komputerowi, na którym wyraźnie się nie zna! Trafiłam w stanie bardzo poważnym, ale nie skierował mnie nawet na podstawowe badania, na dzień dobry usłyszałam tylko że trzeba usunąć macicę, bo jestem za stara! Mam 48 lat! Zmieniłam lekarza, sukcesywnie się leczę, czuję się naprawdę pod opieką, jestem spokojna za swoję zdrowję.