lek. med. Waldemar Wargin

2,4
2,4

Nie polecam, niekompetentny, nieuprzejmy, złośliwy, absolutny brak szacunku do pacjenta, z pewnością taka osoba nie powinna być lekarzem. Zastanawiam się, jak ktoś, z takim podejściem do drugiego człowieka, mógł skończyć studia medyczne. Na moje szczęście inni koledzy po fachu znaleźli przyczynę i teraz mogę cieszyć się zdrowiem.

Lekarz poświęcił mi 5 minut, mimo że nie przyszedłem z katarem, a poważniejszym problemem i teczką badań do konsultacji. Doktor nie tracił czasu na zebranie wywiadu i dokładniejszą analizę. Generalnie wszystko można sprowadzić do "nie wiem, nie interesuje mnie to". Dodatkowo w gabinecie było straszliwie zimno, temperatura niewiele wyższa niż ta za (otwartym) oknem.

Nie polecam! Miałam nieprzyjemności być "przyjętą" na SORze przez tego lekarza, który nie przeprowadził ze mną rzeczowego wywiadu, nie zbadał mnie. Bazował tylko na tym co było zapisane w systemie przez rejestrację i odesłał do innej placówki. Spotkałam się z brakiem szacunku, poszanowania mojej godności i prywatności (zostałam wywołana do gabinetu z imienia i nazwiska pomimo tego iż dostałam numerek w rejestracji, drzwi gabinetu były otwarte na oścież podparte metalową nóżka, okno również otwarte - w gabinecie zimno jak w kostnicy, na zewnątrz blisko 0 stopni). Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem lekarza do pacjenta, a wiele widziałam, bo sama wiele lat pracowałam w służbie zdrowia.

Przyszedłem w sprawie szczepionek przed wyjazdem w tropiki. Lekarz sam z siebie nic nie zalecił, nie zadał żadnego pytania a na moje odpowiedział, cytuję "ma pan jakiś problem?" z wyraźnym zniecierpliwieniem albo gdy zapytałem o ew. powikłania: po długim spojrzeniu na mnie jak na idiotę "szczepionki bierzemy, żeby być zdrowym a nie chorym". Wiecej wymagam od lekarza w prywatnej klinice.

Wiecej wymagam od lekarza w prywatnej klinice.

Nie polecam! poprosiłam o badania profilaktyczne krwi i moczu (mam 49 lat) i dostałam tylko skierowanie na podstawowe badanie krwi, na sugestię, że powinnam skontrolować mocz, lekarz zapytał, czy mam jakiś problem z oddawaniem moczu? na moją odpowiedź że nie, stwierdził, że w takim razie nie ma potrzeby robić badania moczu!!! No cóż, widocznie Pan doktor uważa, że profilaktyczne badania robi się dopiero wtedy, jak już są problemy zdrowotne :)))

Pan Wargin odwiedził mnie na wizycie domowej - bardzo dobra konsultacja. Dzień wcześniej słyszałem od innego lekarza "to już końcówka infekcji, proszę się nie przejmować" - kilka godzin później miałem 39' i nie byłem w stanie chodzić. Po ciężkiej nocy wezwałem lekarza do domu. Zjawił się doktor Wargin i dowiedziałem się, że mam nadkażenie i to wcale nie "końcówka"... Dziś mijają 3 dni, a ja wracam do życia. Dziękuję.

Byliśmy na ostrym dyżurze u Pana doktora. Bardzo pomógł żonie, zlecając przy tym kompleksowe badania. Dziękujemy bardzo. AJ Gołębiewscy

Byliśmy na ostrym dyżurze u Pana doktora.
Bardzo pomógł żonie, zlecając przy tym kompleksowe badania.
Dziękujemy bardzo.
AJ Gołębiewscy