lekarz Waldemar Włodarski

2,9
2,9
2,7

Przeczytałam wszystkie komentarze, i szczerze powiem-jestem zaskoczona i zdziwiona. Ja wielokrotnie byłam leczona w szpitalu przez dr Włodarskiego, to lekarz godny polecenia bardzo kompetentny i bardzo przyjazny pacjentom, takie jest moje doświadczenie. To, że przyjmuje w swoim gabinecie, prywatnie, to żaden ewenement. Wszyscy specjaliści tak robią i nic w tym dziwnego. Czy nikt z was piszących opinię nie był prywatnie u specjalisty ?,,,,, Ja mając problemy z kręgosłupem, również skorzystałam prywatnie z wizyty u neurochirurga, który w późniejszym etapie wziął mnie do szpitala, gdzie wykonał operację z bardzo dobrym skutkiem. Dr Włodarski jest dość konkretny,,, i być może,,,, na zadane głupie pytanie, odpowiada konkretnie, co może się komuś nie podobać. Nie chciałabym korzystać z usług szpitala, ale, jak już, to z pewnością oddałabym się z pełnym zaufaniem w ręce dr Włodarskiego. Z pozdrowieniami - Halina Bojanowska.

Lekarz patrzy tylko i wyłącznie na pieniądze. Podejście do osoby która nie jest u niego prywatnie jest po prostu tragiczne.

chamski, powiedział, że jak będzie moja babcia mówić, że coś ją boli to mamy nie wzywać pogotowia, pewnie jak ma bóle w klatce piersiowej i krótki oddech, a po co, jak nie leczy się u niego prywatnie, dla niego liczy się tylko kasa, zapłacisz będzie miły i pomoże, ale wiem że daję silne leki

okropny lekarz, ordynarny, pacjentów i pozostały personel traktuje jak śmieci, licza sie dla niego pacjenci, którzy chodza prywatnie do niego. na wizytach wulgarny wobec pozostałego personelu i pacjentów.

doskonały lekarz stawia dobre diagnozy. Uprzejmy z doskonałym podejściem do ludzi starych . Doskonale ustawia leki i wcale nie te najdroższe. POLECAM

Przyjął kobiete, wcześniej leczoną u niego na oddziale. Miała wcześniej niedoleczoną wątrobę. Przyszła o własnych siłach w pełni sprawna, żeby poprostu się wyleczyć - a tu w szpitalu miała mieć początek tego leczenia. Na pierwszym spotkaniu z tymże doktorkiem została wyzwana od alkoholiczki i uslyszała wiele niemiłych słów. Zamiast zacząć działać jak z chorą - zadziałano jak z zatrutym alkoholikiem. Efektem była szybka zapaść na zdrowiu i zgon po miesiącu. Ta kobieta miała nieco ponad 50 lat i była mi bliską osobą. Błędem było pójście na ten oddział "pod" tego człowieka - ale nikt się nie spodziewał...

nie polecam,zajmuje się tylko pacjentami co byli u niego w gabinecie prywatnie,jest bardzo ordynarny

bylam w szpitalu na odziale tego lekarza jest ordynatorem odzialu wewnetrznego.Mialem z nim do czynienia 2 razy za kazdym razem twierdzil ze jestem stary.Przy drugiej mojej wizycie,dodam ze 5lat pozniej uslyszalem to ponownie,a na pytanie rodziny czy dalby skierownie do sanatorium krzyczal,wyzywal,byl po prostu nie uprzejmny,ze jestem za stary a do sanatorium mi sie chce.Mnie osobiscie rowniez to powiedzial na sali wsrod innych pacjentow.Moze i jestem stary,ale wypadalo by troche szacunku i spokojnie wytumaczyc w czym rzecz a nie krzykiem i wyzywaniem.Dlam mnie pozbawiony kultury,podejscia do pacjentow i szacunku do drugiego czlowieka.Swoja droga w ciagu roku bylem 2 razy w sanatorium(jeden raz przez FNZ,a drugi PEFRON),jakos obie instytucje nie mialy nic przeciw wieku i lekarz wypisujacy skierowanie tez nie.

Lekarz w szpitalu opiekuje się wyłącznie pacjentami którzy zaliczyli Jego gabinet prywatny, dla pozostałych nie ma czasu. Nie polecam

super doktor z niego, jak na Szpital Powiatowy to naprawdę ma pojęcie o leczeniu, stawianiu trafnej diagnozy. POlECAM. oby więcej takich lekarzy w małych szpitalach, a naprawdę pacjenci bedą mogli czuć sie bezpiecznie!

POlECAM.