lekarz Waldemar Woźniak

Współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS

- Wieloletnie doświadczenie zdobyte w placówkach krajowych
- Organizator szkoleń dla lekarzy okulistów z ...

Współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS

- Wieloletnie doświadczenie zdobyte w placówkach krajowych
- Organizator szkoleń dla lekarzy okulistów z zakresu leczenia chirurgicznego chorób oczu

Wieczni spóźniony i to nie kilka minuta a ok godziny co świadczy o szacunku i poszanowania czyjegoś czasu, tym bardziej że wizyta jest płatna i to nie mało.

Lekarz sprawiający wrażenie kompetentnego, jednak podchodzący do zagadnienia z dużą nonszalancją. W trakcie wizyty sprawiał wrażenie osoby, której się spieszy na załatwieniu interesu i jak najszybszym naciągnięciu na okulary w swojej firmie. Za 10 minut wizyty, której koszt wynosi 150 zł można spodziewać się więcej zrozumienia.

Pan Doktor bezbłędnie diagnozuje. Dzięki Jego wnikliwemu badaniu zachowałam widzenie w oku lewym. Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla Jego profesjonalizmu.

Pan Doktor bezbłędnie diagnozuje.
Dzięki Jego wnikliwemu badaniu zachowałam widzenie w oku lewym.
Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla Jego profesjonalizmu.

Doktor Woźniak, to nie tylko niezwykle utalentowany profesjonalista, ale także pełen oddania lekarz, który 'stanie na głowie', żeby pomóc swojemu pacjentowi.. Uratował wzrok mnie i mojej mamie (rozwarstwienie siatkówki, zwyrodnienia plamki żółtej).

Ja niestety nie mam tak pochlebnego zdania o Panu doktorze, jak przedmówcy. Trafiłam do niego ponad 2 lata temu będąc w w 8 miesiącu ciąży, na ocenę stanu siatkówek. Po wydawałoby się dość dokładnym badaniu Pan doktor zdiagnozował u mnie AMD i nie oszczędził mi szczegółów i konsekwencji tej choroby mimo, że byłam w ciąży i wiadomość ta był dla mnie ciężkim szokiem. Zaznaczam, że nie było to moje pierwsze badanie siatkówek, nigdy wcześniej nic niepokojącego się nie działo. Oczywiście Pan doktor zalecił kolejne badania - odpłatne. Postanowiłam skonsultować tą ...

Postanowiłam skonsultować tą diagnozę z innym lekarzem i, ze względu na mój stan, w trybie pilnym zostałam przyjęta w poradni siatkówki w szpitalu Orłowskiego. Tam nawet bez specjalistycznych badań wykluczyli tę diagnozę. Zawdzięczam jednak Panu doktorowi permanentny stres gdyż przez kolejny rok zastanawiałam kto się pomylił Pan doktor czy może jednak lekarz w Szpitalu Orłowskim... Ostatecznie moje wątpliwości rozwiała wspaniała Pani okulistka z poradni siatkówkowej w szpitalu na Stępińskiej. Teraz wiem, że na pewno mam zdrowe oczy a moje siatkówki są w porządku.
Co do zachowania Pana doktora nie mam zastrzeżeń , był uprzejmy i dokładnie opisał " schorzenia" aż zbyt dokładnie...
Mam nadzieję, Że Pan doktor miał zły dzień a moja historia jest incydentalna, jednak ja na pewno do niego więcej nie pójdę.

Mimo, iż nie wykonał zabiegu na którym mi zależało (ze względów zdrowotnych)jest to najlepszy lekarz okulista jakiego spotkałam w życiu.

Lekarz z powołania(z krwi i kości).POLECAM!

Lekarz z powołania(z krwi i kości).POLECAM!

Przeszedłem trudny zabieg przyklejenia laserem odszczepionej siatkówki.Po zabiegu jestem w pełni przekonany, że Pan dr Waldemar Wozniak wykonał go z największą starannością.Z pełnym zaufaniem poddam się podobnej operacji na drugim oku. Uważam, że zaufanie do lekarza też leczy. Jerzy Ł.

Jestem zadowolona z opieki tego lekarza. Jestem w 7 miesiącu ciąży, szykuję się do drugiego zabiegu laserowego zabezpieczenia siatkówki (pierwszy zabieg udany). Lekarz nie szczędził wysiłków by zabieg przeprowadzić w odpowiednim terminie, tak żeby poród był dla mnie bezpieczny.

jestem zachwycona P. Doktorem, poszłam w celu skontrolowania wzroku, a on potraktował mnie maksymalnie poważnie i kompleksowo. Profesjonalista z mega wiedzą.Gorąco polecam.

Profesjonalista z mega wiedzą.Gorąco polecam.