lekarz Waldemar Żabski

Polecam Pana doktora, życzliwy spokojny i uśmiechnięty. Od dziecka boję się dentystów ale jakoś Pan Żabski do mnie przemawia i chodzę do niego z moim synem.

Nie polecam ,dr.robi jedną stronę zęba druga zostawia nienaruszoną ,,,przy następnej wizycie bierze pieniądze za drugą stronę zęba mało tego plomba odpadła po 1 dniu

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Wyrwany ząb bezproblemowo, mąż także zadowolony z wizyty. Polecam

Leczyłam u p. Żabskiego kilka zębów jakiś czas temu. Dwa zęby przeleczone kanałowo obecnie muszę naprawiać u innego stomatologa. W ww zębach wypełniony został jeden kanał zamiast trzech :(. Każdy stomatolog, który widział moją panoramę pytał dosłownie kto mi to zrobił!! Trzymajcie sie z daleka od tego pseudo dentysty!!!

Zdecydowanie odradzam korzystanie z uslug pana Zabskiego. Kilka lat temu leczylem u niego zeby w tym jeden kanalowo. Okazalo sie ze kanal zostal zle wyczyszczony. Inny dentysta musial naprawiac to co zostalo bardzo niefachowo zrobione. Plomby, ktore mi zalozyl tez trzeba po niedlugim czasie wymieniac, a niektore po prostu same wypadly niedlugo po zalozeniu. Nigdy wiecej nie skorzystam z uslug tego dentysty

Chodzę do pana Waldemara już od grudnia, nie narzekam, bo bardzo dobrze robi mi zęby, ma podejście do dzieci. Ja osobiście boję się dentysty ale odkąd chodzę do pana Żabskiego to już się nie boję. Nie wyobrażam sobie iść do innego dentysty. Koszty, moim zdaniem kasa się nie liczy, tylko jeżeli chce się mieć piękne zęby to trzeba włożyć w to troszkę kasy. Niektórzy mówią, że Pan Waldek popsuł im zęby, ale to musi być do końca jego wina, ponieważ sami też musicie dbać o swoje zęby, mam koleżankę, która mówi, że popsuł jej zęby, ale ona tych zębów wgl nie myje...więc to nie jest tylko jego wina. Naprawdę ja jestem z niego zadowolona, i polecam wszystkim, którzy się boją dentysty i chcą mieć bardzo ładne zęby. Pozdrawiam, Oliwia :) :D

Leczyłam u tego Pana ząbki dośc długo, zaczełam jak miałam powiedzmy 10-12lat co prawda nie było to nic skomplikowane, raptem zaplombowanie kilku zabków w tym jedna kanałowka. Niestety dziś będąc dorosłą kobietą zmieniłam zdecydowanie dentystę kanałówka jest do usunięcia wszystkie zaplombowane zęby były zle wyczyszczone bardzo nie strannie 2 z nich do usunięcia lub do leczenia kanałowego. A co do ceny za każda wizytę trzeba słono płacić Ahhh co sie będe rozpisywać. NIE POLECAM.

Chodzę już drugi rok. Pełen profesjonalizm, polecam!

Chodzę już drugi rok. Pełen profesjonalizm, polecam!

Polecam pana Waldemara Żabskiego pochwała za profesionalizm , doświadczenie i kompetentność a cena zależy co się chce robić ale ile by nie kosztowało za profesionalizm należy płacić a efekt tego jest zdrowy i piękny uśmiech godny polecenia .

leczyłem u tego pana zeby przez jakis czas .po dwóch latachwszystko trzeba robic od nowa.dodatkowo ząb ktory mi robił na 3 raty kazda wizyta 100zł musiałem usunąć .moja dziewczyna tez tam poszła robiła zęba i dostała piekna plombe w kolorze sniezno białym.kontrast miedzy zembem i plomba był kolosalny.poszła z reklamacja i musiała zapłacic jeszcze raz.nie polecam