prof. dr hab. n. med. Walerian Staszkiewicz

Chirurg naczyniowy

2,6
2,6
2,5

Fantastyczny lekarz i człowiek, gdyby nie on i Jego złote ręce nie byłoby mnie juz na tym swiecie, dziekuję bardzo za przedłużenie życia.

Wizyta trwała chwilę, bo od pierwszych minut gdy tylko pan doktor zerknął w wyniki badań i zadał pierwsze pytanie byłem tylko obrażany. Łącznie z tym że stwierdzono że nie jestem wart leczenia, bo palę, i krzyżyk na drogę. Totalny brak kultury osobistej, lekceważenie pacjenta, traktowanie z góry i czyste cha...wo. Co do wiedzy, nie miałem okazji jej poznać, bo jak to doktor stwierdził czasu mu szkoda i doświadczenia na takie osoby jak ja czyli palące - co ciekawe, jak stwierdził, alkoholików by już leczył.

Znakomity fachowiec, pacjentów traktuje nieco z góry.

Znakomity fachowiec, pacjentów traktuje nieco z góry.

Żenada facet maniery ma prostackie i wiedze nikłą

Żenada facet maniery ma prostackie i wiedze nikłą

Bardzo mi pomógł. Przeprowadził operację tętnicy udowej. Dziękuję. Mogę chodzić i pracować nadal , a jest to już 8 lat.Polecam tego lekarza.

Bardzo mi pomógł. Przeprowadził operację tętnicy udowej.

To jest biznesmen a nie lekarz !!!. Wizyta trwała 2 minuty i kosztowała 180 zł. Nawet nie zajrzał do historii choroby. Bardzo nieuprzejmy

morderca !!!!! Zabił bym hu..a za to co zrobił mojej rodzinie, zdechnie w piekle !!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Nie trwoni czasu na próżne rozmowy, Ma złote ręce, którymi posługuje się w swojej pracy tak, jakby wszyscy święci i aniołowie Mu pomagali. Na początku czerwca Pan profesor operował mojego syna z kłębczaka na tętnicy szyjnej. Bałam się bardzo o życie i zdrowie swojego bardzo dorosłego dziecka. Ale dzięki Pany profesorowi stał się cud i wszystko skończyło się dobrze. Tak naprawdę postrzegam wynik pracy Pana profesora i Jego współpracowników. Dziękuję Panu Panie profesorze tak gorąco ,jak może dziękować matka za uratowanie jej jedynego dziecka. Nie ma takich słów, które mogą Panu wyrazić wdzięczność. Teresa Kowalczyk