lekarz Wanda Dużej-Kajewska

W naszym przypadku Doktor zawsze pomocna, na miejscu lub telefonicznie. Zaufanie mam pełne. 😊😊😊😊😊😊😊😊😊

W naszym przypadku Doktor zawsze pomocna, na miejscu lub telefonicznie.
Zaufanie mam pełne.
😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Zdecydowanie nie polecam. Ostatnio coś Pani doktor się pomyliło. Tylko przyjmuje dzieci zdrowe. Jak coś się dzieje z dzieckiem to wysyła do lekarza rodzinnego. Wystawia diagnozę nie widząc dziecka i nawet nie chce wysłuchać dolegliwości, które występują.

Brak mi słów aby opisać kompetencje tej Pani, jest naprawde Mega fachowcem, w ciągu 30 lat poznałem wielu pediatrów z okolicy, wszyscy mogli by się od niej uczyć!!!

Wspaniała Pani Dr bardzo kompetentna, przekonująca, dzieci Ją kochają. Trochę jakby "starej daty" co jest ogromnym atutem. Tak wspaniałych lekarzy i ludzi już nie ma, więc Ci wszyscy Którzy kochają Panią Kajewską niech zmówią "Zdrowaśkę"za to żeby pomagała naszym dzieciom jak najdłużej. Wyrazy ogromnego szacunku od rodziców

zbyt lekceważąco podchodzi do danej sytuacji.

zbyt lekceważąco podchodzi do danej sytuacji.

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam. Jako dwudziestolatka dalej leczę się u niej, tylko jej ufam. Prowadzi mnie od 5 roku życia, wyciągnęła mnie i mojego brata z każdej choroby, a jak do niej trafiłam byłam wykończona chorobami. Gorąco polecam, jest wspaniała!!!

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam.

Gorąco polecam, jest wspaniała!!!

pani doktor wanda kajewska zbagatelizowała problem, gdyby nie interencja pediatry, dziecko wylądowałoby w szpitalu. przy pierwszej wizycie mila i sympatyczna, gdy pojawia sie problem odklada sluchawke. zdecydowanie nikomu tej pani doktor nie polecam.

NAPRAWDĘ POLECAM!!! GDYBY NIE PANI DOKTOR KTO WIE CO BYŁOBY TERAZ Z MOIM SYNKIEM?! I TO NIE PIERWSZY RAZ NAPRAWDĘ POMOGŁA!!!!!

Osobiscie polecam wszystkim p.kajewska,poniewaz bardzo dobrze leczy dzieci i jej ufam jako lekarzowi.

w sumie sympatyczna może i dobry fachowiec chociaż po ostatniej chorobie trochę zmieniłam zdanie jak wylądowałam z córką w szpitalu z odwodnieniem organizmu no bo kulki już nie pomogły. Tak że jak każdy lekarz będzie miał i dobre i złe opinie.