lekarz Wanda Dużej-Kajewska

Pediatra

To najlepsza lekarka, jaką znam!moja córeczka została wyleczona z zapalenia płuc, które w szpitalu było leczone prawie 2 m-ce i nie zostało wyleczone jak się okazało, bo choroba wróciła po tygodniu...medycyna konwencjonalna i długotrwała antybiotykoterapia wyniszczyły odporność i organizm mojej córeczki, dzięki dr Kajewskiej mała coraz mniej choruje, minął już rok od czasu jak wyszłyśmy ze szpitala. metoda leczenia na jaką się zdecydowaliśmy z mężem nie jest łatwą drogą, wymaga od rodziców czasu, zaangażowania, wytrwałości,ponieważ to nie jest tak, że kulki są cudowne, a my już nic nie musimy robić...trzeba włożyć wiele wysiłku w dietę swojego dziecka, w jego aktywność fizyczną, odpowiednia temperaturę w mieszkaniu itp.

Wspaniała lekarz i wspaniały człowiek. Moje dzieci leczy prawie od urodzenia po dorosłość.. już. Moje dzieci chodziły do lekarza rejonowego tylko w sprawach papierkowych lub ewentualnych szczepień. Dorosła córka już sama pilnuje swoich kuleczek jak jest taka potrzeba i po konsultacji z Panią doktor. Z czystym sumieniem polecam.

Brak mi słów aby opisać kompetencje tej Pani, jest naprawde Mega fachowcem, w ciągu 30 lat poznałem wielu pediatrów z okolicy, wszyscy mogli by się od niej uczyć!!!

Wspaniała Pani Dr bardzo kompetentna, przekonująca, dzieci Ją kochają. Trochę jakby "starej daty" co jest ogromnym atutem. Tak wspaniałych lekarzy i ludzi już nie ma, więc Ci wszyscy Którzy kochają Panią Kajewską niech zmówią "Zdrowaśkę"za to żeby pomagała naszym dzieciom jak najdłużej. Wyrazy ogromnego szacunku od rodziców

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam. Jako dwudziestolatka dalej leczę się u niej, tylko jej ufam. Prowadzi mnie od 5 roku życia, wyciągnęła mnie i mojego brata z każdej choroby, a jak do niej trafiłam byłam wykończona chorobami. Gorąco polecam, jest wspaniała!!!

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam.

Gorąco polecam, jest wspaniała!!!

Mam świadomość że dzięki P. Dużej jestem " dobrą matką" lecząc ich dolegliwości przeziębienia i choroby BEZ ANTYBIOTYKU!! Ci którzy krytykują metody leczenia doktor Dużej czyli metodę homeopatii to lenie !! Bo lecząc własne dzieci tymi lekami trzeba mieć wiele cierpliwości i chęci, gdyż aplikuje się je często nawet co 2 godz,dlatego tak wielu rodziców z takiego leczenia rezygnuje, bo przecież antybiotyk podajemy raz dziennie i już i spokój. ZDROWIE JEST BEZCENNE A SZCZEGÓLNIE NASZYCH DZIECI!! SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANI DUŻEJ KRAJEWSKIEJ ZA TE 10 LAT I WIELE ZDROWIA BO ...

ZDROWIE JEST BEZCENNE A SZCZEGÓLNIE NASZYCH DZIECI!!
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANI DUŻEJ KRAJEWSKIEJ ZA TE 10 LAT I WIELE ZDROWIA BO MALI PACJENCI PANI POTRZEBUJĄ!!

NAPRAWDĘ POLECAM!!! GDYBY NIE PANI DOKTOR KTO WIE CO BYŁOBY TERAZ Z MOIM SYNKIEM?! I TO NIE PIERWSZY RAZ NAPRAWDĘ POMOGŁA!!!!!

owszem,pani dr.zna sie na wielu chorobach i na ich leczeniu,ale mam do niej zal bo nie poznala sie na chorobie mojej córki,,,jak jezdzilam z corka do pani dr.bo dziecko non stop kaszlalo-to pani dr,powiedziala ze to tylko kaszel i mamy dac dziecku zyc,,okazalo sie ze mala w tym czasie popadala w astme oskrzelowa i w pore sie wycofalismy od pani dr.bo mogo sie to zle skonczyc!!takze NIE POLECAM!

Osobiscie polecam wszystkim p.kajewska,poniewaz bardzo dobrze leczy dzieci i jej ufam jako lekarzowi.

w sumie sympatyczna może i dobry fachowiec chociaż po ostatniej chorobie trochę zmieniłam zdanie jak wylądowałam z córką w szpitalu z odwodnieniem organizmu no bo kulki już nie pomogły. Tak że jak każdy lekarz będzie miał i dobre i złe opinie.