Wanda Fechner-Wójtowicz

Świetna stomatolożka i psycholożka za razem, ponieważ jej podejście do dzieci jest fenomenalne. Wysyła jakieś pozytywne fluidy, jest spokojna.

Na drugiej wizycie uslyszalam ze mimo sorzadzonego kosztorysu uslaga bedzie kosztowala 600 zloty wiecej: uzasadnienei cement do mojego mostku jest drogi wlasnie go zakuila.Zawyzona cena Mostku pelnoceramicznego na Zyrkoni zamiast 1100 zl: mial kosztowac 1400 za punkt.Zrezygnowalam z jej uslug uwazam jej zachowanie za nieetyczne. Mieszkam na stale w Niemczech podejrzewam ze zmiana ceny podyktowana jest tym faktem. wlaconej zaliczki roznicy rowniez nie odzyskalam. Pani doktor zostaje przy uzasadnieniu wrocial z urlopu cena cementu jest wysoka i usluga jaka chcialam wykonac kosztuje w innych gabinetach od 1500-1800 zloty za punkt mostku pelnoceramicznego na zyrkoni. Po rozmowie telefonicznej przez ktora chcialam uzyskac zwrot wplaconej zaliczki propnuje mi dalsze doprowadzenie transakcji na wstepnie umowionych warunkach do konca., Gdyby wiedziala ze to dla mnie problem to by sama poniosla koszty i nie podnosila ceny: jej slowa.

Nie polecam zwlaszcza jezeli jestescie Panstwo mieszkancami innych krajow wspominac o tym pani doktor. Zawod lekarza jest zawodem o wielkiej etyce i uznaniu spolecznym. Ten lekarz zawiodl zaufanie swojej pacjentki i nie poczuwa sie do tego.
Przykre ale wlasnie takie doswiadczenie spotkalo mnie w gabinecie pani doktor Wandy Fechner- Wojtowicz w sierniu 2011 roku w Oolu.