dr hab. n. med. Wanda Horst-Sikorska

Internista, Endokrynolog

Niezapomniana,leczyła mnie kilkanaście lat.

Niezapomniana,leczyła mnie kilkanaście lat.

Bardzo polecam!! Od 12 roku życia leczę się na nadczynność przytarczyc, oraz niedoczynnoś tarczycy, co jest bardzo rzadkie.Na samym początku leczyłam se u państwowego lekarza ale ten niestety nie wykrył i nie mógł powiedzieć co mi w ogóle dolega. Potem udałam się do doktor a ta od razu zdiagnozowała mój przypadek. Polecam:))

Polecam:))

:-))) Lekarz jest ok! :-))) Lekarz jest ok! :-))) Lekarz jest ok! :-))) Lekarz jest ok! :-))) Lekarz jest ok! :-))) Lekarz jest ok! :-))) Lekarz jest ok!

:-))) Lekarz jest ok! :-))) Lekarz jest ok! :-))) Lekarz jest ok!

U Pani Doktor byłam tylko 1 raz - miała zastępstwo za mojego lekarza prowadzącego. Owszem Pani była uprzejma i uśmiechnięta ale na tym koniec. Leczę się na tarczycę od 1,5 roku. Wizyta spowodowana była nagłym wzrostem TSH w 2gim m-cu upragnionej ciąży. Lekarz prowadzący zalecił aby w momencie zajscia w ciążę natychmiast skontaktować się z lekarzem w celu zwiększenia dawki leku aby ciążę utrzymać (ciąża po długim leczeniu hormonalnym zagrożona)w razie skoku TSH. Pani dr stwierdziła, że takie wahania w ciąży to norma i nie zwiększy dawki leku pomimo zaleceń lekarza prowadzącego - ciąży niestety nie udało się uratować a wynik badań popłodu wskazał jako przyczynę nieprawidłową pracę tarczycy. Szkoda takiej ignorancji problemu - być może zwiększenie dawki leku pozwoliłoby mi cieszyć się w tej chwili bliźniakami, bo ciąża była bliźniacza :-(((. Nie polecam a wręcz odradzam!!!

Nie wiem dlaczego ale Pani profesor nie ma na pieczątce specjalizacji z endokrynologii, a podaje sie za specjalistę tej dziedziny. To budzi brak zaufania.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani prof.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani prof.

Lecze sie u Pani prof. juz on ponad roku i musze powiedziec, ze jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia.Ma ogromna wiedze i doswiadczenie. Jest uprzejma i zawsze znajdzie czas dla pacjenta.Mam problemy natury endokrynologicznej i w tej dziedzinie moge potwierdzic skutecznosc oraz doskonale leczenie. Zawsze z dobrym nastawieniem co jest wazne dla nas pacjentow.Nie straszy diagnozami,wtecz przeciwnie pociesza i wszystko dokladnie wyjasniam.Polecam serdecznie.