Bardzo dobry lekarz, korzystam z przychodni pani doktor od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Miły personel i panująca domowo atmosfera wyróżnia tą przychodnie od innych

Od lat korzystam z porad Pani Doktor i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem. W przychodni panuje miła i kameralna atmosfera, nietrzeba stać w kolejce, tylko dzwonisz i wizyta umowiona :)

Jest moim lekarzem rodzinnym od kilku lat. Do tej pory z diagnozą a przede wszystkim z lekarstwami trafia w"dziesiątkę", wręcz jestem zaskoczony skutecznością dobranych zestawów leków. Nie przesadza z antybiotykami. No i przede wszystkim ten luksus - dzwonie umawiam się na konkretną godzinę i nie czekam. Do tej pory najdłużej czekałem ok. 20 min, a nie jak kiedyś w Przychodni szpitalnej na Zaspie z temp.40st ponad 5 godz, bo do pani dr nie było miejsc.

Nie przesadza z antybiotykami. No i przede wszystkim ten luksus

Nigdy nie spodziewałem się, że służba zdrowia może tak działać. Potrzebowałem umówić się do lekarza jeden telefon i nie ma problemu. Miałem zrobić badanie USG, 15 minut po wizycie wszystko było załatwione. Każdemu życze takiego lekarza rodzinnego.

Totalna katstrofa ta Pani dr powinna być na emeryturze . Niekompetentna ,wiedza kiepska. Naprade szkoda przychodzić .

Naprade szkoda przychodzić .

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Wszystkim polecam.

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Wszystkim polecam.

Każdemu można życzyć takiego lekarza I takiej przychodni. Panuje tam miła atmosfera a pacjent jest pod najlepszą opięką. W końcu znalazłem lekarza którego nie zamierzam zmieniać

Jak dla mnie rewelacja, takiego lekarza właśnie szukałem

Jak dla mnie rewelacja, takiego lekarza właśnie szukałem

Owszem, można bez kolejek i tłoku dostać się do tego lekarza, ale co z tego. Pani zbadała przez bluzkę, sama nie wiedziała jaki lek zastosować, nie zna nazw podstawowych leków i nie wie które są na receptę, przekręca nazwy. Nie mówiąc już o nieznajomości chorób. Gdy pacjent zadaje pytania, chce się czegoś dowiedzieć gubi się w wypowiedzi. Mojego zaufania nie wzbudziła.

Super lekarz. Zna się zarówno na dzieciach i dorosłych - jest pediatrą i lek.rodzinnym. Polecam. Wreszcie można zrezygnować z okropnych przychodni - molochów. Tutaj ceni się czas pacjenta i szanuje go.