dr Wanda Knopińska-Posłuszny

Hematolog

lekarz spełniający wszelkie oczekiwania i potrzeby pacjenta miła uprzejma ale nie lubi kiedy pacjet jej przeszkadza najpierw ona i jej sprawy pozniej zadawanie pytan ANDRZEJ

Dzięki Pani doktor żyję już pięć lat.Bardzo profesjonalny lekarz.Czasami bardzo zmęczona,lecz wiem jak ciężko pracuje na oddziale hematologii UMG.Jestem pełna podziwu dla Jej zaangażowania w proces leczenia pacjenta.To lekarz godny zaufania, czasami trzeba zacisnąć zęby isłuchać Pani doktor,Ona walczy o nasze życie-ZYCIE PACJENTA.

jesli ona mowi ty milcz po badaniach mozesz z nia porozmawiac

jesli ona mowi ty milcz po badaniach mozesz z nia porozmawiac

Specjalista chyba dobry,ale troszke poczulam sie jakbym jej przeszkadzala.

Specjalista chyba dobry,ale troszke poczulam sie jakbym jej przeszkadzala.

Bardzo profesjonalna specjalistka Aby wiecej takich lekarzy jak pani doktor.Jestem z niej bardzo zadowolona nie wiem co bym bez niej zrobiła Czasem mogłabym byc juz na tamtym swiecie