dr Wanda Knopińska-Posłuszny

Hematolog

Wprowadziła w klinice hematologii nowe leki celowane przy niektórych odmianach białaczki. Dzięki leczeniu Pani doktor żyję już 18 lat. Polecam Panią doktor innym pacjentom, szczególnie z innymi odmianami białaczki. Nie muszę dodawać, że jestem bardzo wdzięczny wraz z rodziną.

Świetna, konkretna Pani Doktor. Zwraca uwagę na najmniejsze detale, wyjaśni wszelkie wątpliwości pacjenta. Jak dla mnie, lekarz z powołania, wielce zaangażowana w swoją pracę. Grunt to stosować się do Jej zaleceń i nie przerywać kiedy mówi :).

Godna ZAUFANIA POLECENIA jak sie z nia spotkarz wszystkie kometarze sam odczujesz

Wspaniały lekarz szkoda, że nie ma Pani Dr. w Gdańsku. Wł. Mierzwiński

Wspaniały lekarz szkoda, że nie ma Pani Dr. w Gdańsku.
Wł. Mierzwiński

Bardzo wymagająca, konkretna, walczy o chorego jak lwica, nie lekceważy pacjenta.Ma ogromną wiedzę! Serdecznie polecam Panią doktor.Niestety nie będzie już pracowała w Gdańsku a w Olsztynie.Ogromna strata dla nas pacjentów...

Dzięki Pani doktor żyję już pięć lat.Bardzo profesjonalny lekarz.Czasami bardzo zmęczona,lecz wiem jak ciężko pracuje na oddziale hematologii UMG.Jestem pełna podziwu dla Jej zaangażowania w proces leczenia pacjenta.To lekarz godny zaufania, czasami trzeba zacisnąć zęby isłuchać Pani doktor,Ona walczy o nasze życie-ZYCIE PACJENTA.

Bardzo dobra pani doktor.Chodze do niej juz piec lat i za każdym razem jestem z niej zadowolona

Bardzo dobra doktor hematolog, posiada rozległą wiedzę, leczę się u Pani doktor już 8 lat z pozytywnym skutkiem. Polecam chorym.

lekarz spełniający wszelkie oczekiwania i potrzeby pacjenta miła uprzejma ale nie lubi kiedy pacjet jej przeszkadza najpierw ona i jej sprawy pozniej zadawanie pytan ANDRZEJ

jesli ona mowi ty milcz po badaniach mozesz z nia porozmawiac

jesli ona mowi ty milcz po badaniach mozesz z nia porozmawiac