prof. dr hab. n. med. Wanda Kocięcka

Choroby zakaźne

Pani prof. jest Aniołem, tak jak piszą pozostałe osoby, pacjenci Pani prof. Pani prof. dokładnie mnie zbadała, wysłuchała mojej historii o chorobie, moich wątpliwościach i obawach, zaleciła badania. Bardzo sympatyczna osoba, miła, kulturalna, pełny profesjonalizm, z uwagą słuchała co mówię. Teraz idę na badania, mam nadzieje że 2-letnie poszukiwanie powodów mojej choroby u dermatologów, alergologów itp. itd. zakończy się trafną diagnozą Pani prof. Na co liczę i jestem pełna optymizmu, że tym razem uda się ustalić przyczynę mojej pokrzywki. Pani prof. jest osobą godną polecenia.

Serdecznie polecam Panią doktor Wandę Kocięcką. Bardzo dokładnie przeprowadziła wywiad, zleciła odpowiednie badania i znalazła przyczynę moich dolegliwości po 1 wizycie. Pragnę nadmienić, iż lekarze, z którymi miałam wcześniej styczność sugerowali mi, że jestem hipochondryczką. Okazało się, że choruję na jersiniozę. Jestem w trakcie leczenia, ale już dziś odczuwam diametralną zmianę i poprawę komfortu życia. Polecam wizytę u tej wspaniałej kobiety. Jest Aniołem!

Wspaniały lekarz ,pełen profesjonalizm,wspaniałe podejście do małych pacjentów ale także do rodziców,jak w znanym seialu w Leśnej Górze - tylko życzyć sobie więcej takich lekarzy

Wspaniały lekarz ,pełen profesjonalizm,wspaniałe podejście do małych
pacjentów ale także do rodziców,jak w znanym seialu w Leśnej Górze - tylko
życzyć sobie więcej takich lekarzy

Podpisuje się pod wcześniejszymi opiniami rękami i nogami! Pani doktor jest przecudowną kobietą z ogromną wiedzą popartą latami doświadczeń. Z chorobami odzwierzęcymi tylko do niej bo nie odpuści dopóki nie pomoże w 100%

Anioł w postaci prof. Wandy Kocięckiej.Ichociaż wiem że moja choroba zostanie za mną do końca to dzięki pani prof. na nowo żyję

Wspaniała lekarka, od razu widać, że ma wysoki tytuł bo jest znakomita! Do tego traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejnego natręta jak co niektórzy.

Pani Profesor wyleczyła mnie z kandydozy, jestem jej bardzo bardzo wdzięczna bo to bardzo uporczywa choroba i ciężko się z nią żyje. Polecam z całego serca

potwierdzam opinie swoich poprzedników, bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka, potrafi uspokoić pacjenta i wyleczyć

Wspaniała kobieta, polecam wszystkim którzy mają problemy po ugryzieniu zwierzęcia, dr Kocięcka pomaga i doskonale leczy.

Bardzo sympatyczna lekarka, spokojna co jest bardzo przydatne jak się trafia do lekarza w panice z podejrzeniem wścieklizny. Polecam