dr n. med. Wanda Komorowska-Szczepańska

Pediatra

3,9

Pani doktor nie miła wręcz chamska. Cały czas podkreślała że się spoznilam mimo tego że czekałam z dzieckiem na korytarzu Aż poprzedni pacjent wyjdzie . Osluchujac płaczace dziecko pierw powiedziała że mam to wziąć na ręce bo nic nie słyszy. Później stwierdzila że syn ma zachlystowe zapalenie płuc. Nie dała mi nic powiedzieć . Bez badania stwierdziła również że dziecko ma podwyższoną bilirubine bo jest cytując blado żółte więc napewno ma wadę wątroby i to jest powodem zaparc. Na pytanie czy karmić mogę zażywać biotebal powiedziała że mam se przeczytać ulotkę powiedziałam że w ulotce pisze ze po konsultacji z lekarzem tonodpowiedz brzmiała pójdzie se Pani do internisty, ale na logikę mi biotebal nie zaszkodzi tylko jak już dziecku więc chyba bardziej kompetentnym lekarzem jest pediatra. Fodam ze dziecko widziala wtedy pierwszy raz !! Po wizycie w szpitalu: dziecko 100% zdrowiutki brak zazolcenia. Na zaparcia debridat. Lekarki ze szpitala były w szoku co to za lekarz mnie do nich wysłał. Nie polecam !! Gdyby można było nie dałabym żadnej gwiazdki. Omijać szerokim łukiem. Przez swoją niekompetencja narazila dwumiesieczne dziecko na przebywanie z innymi chorymi dziećmi na izbie przyjęć w szpitalu.

Ogólnie podane dane do oceny są tylko hipotetyczne więc trudno tu o jakąś wiarygodność. Nie mam kwalifikacji aby oceniać kompetencje , kompleksowość idt. W porównaniu z innymi lekarzami z jakimi się zetknąłem mogę powiedzieć że w przypadku pani doktor uważam że można liczyć na nie lekceważenie objawów które mogły by być niebezpieczne. Ponieważ pani Wanda jest pediatrą to chyba dla każdego z nas jako rodziców najważniejsze jest że korzystając z jej porady mamy poczucie że celowo czegoś nie pominie. Chociaż pani doktor chyba nie specjalnie lubi ze mną rozmawiać to ...

W porównaniu z innymi lekarzami z jakimi się zetknąłem mogę powiedzieć że w przypadku pani doktor uważam że można liczyć na nie lekceważenie objawów które mogły by być niebezpieczne. Ponieważ pani Wanda jest pediatrą to chyba dla każdego z nas jako rodziców najważniejsze jest że korzystając z jej porady mamy poczucie że celowo czegoś nie pominie. Chociaż pani doktor chyba nie specjalnie lubi ze mną rozmawiać to polecam ją jako dobrego lekarza , człowieka i pozdrawiam.

Jeśli poszukujecie u Pediatry "triujlania" do dziecka to może niekoniecznie dobrze trafiliście. Jest wobec małych pacjentów miłym, ale rzeczowym lekarzem. Ja akurat lubię konkrety. Patrzy na dziecko globalnie, podsuwa różne rozwiązania, jest otwarta na pytania, ale nie wdaje się w zbędne dyskusje. Niewątpliwe lekarz z tzw. misja, który przy okazji nie zasiedział się na posadzie i regularnie się rozwija.

Genialna! Chodze do pani doktor od chwili urodzenia mojego dziecka i moge powiedziec tylko jedno- zawsze profesjonalnie i rzeczowo wytlumaczy, nigdy nie zlekcewazyla moich spostrzezen, zleca badania, odsyla do specjalistow i poprostu jest kontaktowa i szalenie sympatyczna- mysle, ze dla rodzicow ktorzy chcieli by wiedziec zawsze wszystkie szczegoly ad swojego dziecka to jest bardzo cenne. Nie lekcewazy zadnych objawow ani wynikow badan-woli odeslac do specjalisty niz odpekac wizyte jak to robi wiekszosc pediarow do ktorych czasami zmuszona bylam isc np z powodu choroby czy urlopu naszej pani dr. polecam ja ...

polecam ja dla kazdego dziecka:-)

Znam p.Doktór już 4 lata i zawsze byłam zadowolona z jej porad. Jeżeli dziecko wymagało więcej uwagi to go zawsze miała. Jeżeli ma wątpliwości to umawia się ponownie . Potrafi zadzwonić i dowiedzieć się o stan zdrowia dziecka. Nie czuję się sama z chorobą swojego dziecka. Polecam. Zadowolona Agnieszka

Kompetentny lekarz. Polecam wszystkim mamom. Chodzę do Pani Doktor od urodzenia mojej córci. Była wcześniaczkiem więc potrzebowała więcej uwagi lekarskiej niż inne dzieci. Pani doktor zawsze poświęcała nam dużo czasu i wszystko dokładnie tłumaczyła. Korzystamy z usług Pani doktor już prawie 2 lata i będziemy kontynuować.

Cała wizyta trwała 3 minut, bardzo słaby kontakt z tą panią, odpowiada na pytania w niemiły sposób. nie polecam tej pediatry.

Bardzo dobre podejscie do dzieci uwazam ze to pediatra z powoania.

Bardzo dobre podejscie do dzieci uwazam ze to pediatra z powoania.