Dobry specjalista i kompleksowe podejscie do pacjenta.polecam!

Dobry specjalista i kompleksowe podejscie do pacjenta.polecam!

Lekarka zbadała mnie pobieżnie, zignorowała problem jakim był straszny ból ucha mówiąc ze nic mi nie jest. Wizyta trwała 5 minut z wypisaniem kilku kwitów. NIe wiem co robic bo na wizytę czekałam 2 miesiace a nie stac mnie na prywatną. Ucho boli coraz bardziej widac trzeba juz z tym żyć bo takich mamy specjalistów. Lekarka używała jednorazowch narzędzi wielokrotnie- PORAŻKA!

Usunięcie trzeciego migdałka u dziecka - pełen profesjonalizm, nie jest to dusza człowiek ale nie każdy lekarz musi być najważniejsze są efekty leczenia a tu nie można mieć wielu zastrzeżeń.

Kompetentna pani doktor, która każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jest moim wybranym lekarzem laryngologiem, do którego zgłaszam się, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba. Polecam!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani miła i życzliwa. Kolejnym pacjentem było małe dziecko więc zakres wiedzy napewno szeroki. Ogólnie śmiało polecam dla osób dorołych!