lekarz Wanda Kuźnik

1,6
1,2
1,2
1,4

a poza tym pali w gabinecie papierosy gdy akurat nie ma pacjentów, zamyka wtedy gabinet na klucz, a i tak w całym korytarzu śmierdzi. i wszytko jak powyzej

Byłem dzisiaj u jaśnie wielmożnej pani doktor. nie spodziewałem sie po tej osobie takiego chamstwa. po krótce opowiem swoją historię. otrzymałem receptę na antybiotyki (zapalenie oskrzeli)- zupełnie nieczytelna wg opinii farmaceuty. Wiec z powrotem ustawiłem sie w kolejce do doktor o czytelne przepisanie tej recepty. Niestety- nie wyraziła zgody. Stwierdziła, że ma taki charakter pisma. Skończyło się to zadymą w gabinecie. jak można traktować w ten sposób pacjenta?!!! co ona tam robi?!!! mam sie bujać po aptekach aż w końcu znajdzie się farmaceuta kamikaze który to przyjmie i wyda mi ...

Byłem dzisiaj u jaśnie wielmożnej pani doktor.
nie spodziewałem sie po tej osobie takiego chamstwa.
po krótce opowiem swoją historię. otrzymałem receptę na antybiotyki (zapalenie oskrzeli)- zupełnie nieczytelna wg opinii farmaceuty. Wiec z powrotem ustawiłem sie w kolejce do doktor o czytelne przepisanie tej recepty. Niestety- nie wyraziła zgody. Stwierdziła, że ma taki charakter pisma. Skończyło się to zadymą w gabinecie. jak można traktować w ten sposób pacjenta?!!! co ona tam robi?!!! mam sie bujać po aptekach aż w końcu znajdzie się farmaceuta kamikaze który to przyjmie i wyda mi lek na zasadzie wróżby?!!! omijajcie babę szerokim łukiem!!! szkoda splunąć w jej kierunku.

Idąc do lekarza chciałem by mnie zbadała i posłuchała czy nic na płuchach nie siedzi i jak chciałem się rozebrać zapytała poco ?? Gardło pacjęta ogląda z odległości 1 m aby się nie zarazić :) Wizyta u niej to niesamowite przeżycie :)

Gardło pacjęta ogląda z odległości 1 m aby się nie zarazić :)

Wizyta u niej to niesamowite przeżycie :)

Popieram poprzednika. Ta lekarka w ogóle nie interesuje się pacjentem. Wizyta ogranicza się jedynie do wypisania recept, a tak nie powinno być. Czasami trudno dostać się do jakiegokolwiek internisty i chory MUSI iść do niej. Nigdy nie polecę tej osoby jako LEKARZA.

Pani doktor bada pacjenta w taki sposób, żeby Go wogóle nie dotknąć.Zza biurka stawia diagnoze np o anginie. Wywiad z pacjentem wogóle nie istnieje, antybiotyki przepisuje lekką ręką. Jako człowiek bardzo oschła. Często twierdzi,że chory przychodzi tylko po to, aby wyłudzić zwolnienie lekarskie. Nie polecam. W/t Mnie wizyta u tej Pani dr to strata czasu.

Wywiad z pacjentem wogóle nie istnieje, antybiotyki przepisuje lekką ręką.
Jako człowiek bardzo oschła.
Nie polecam.
W/t Mnie wizyta u tej Pani dr to strata czasu.