lekarz Wanda Masłowska-Harabasz

Laryngolog

czas trwania wizyty - 10 min, koszt - 90zł, efekt: odesłanie do innego lekarza.

czas trwania wizyty - 10 min, koszt - 90zł, efekt: odesłanie do innego lekarza.

Jedynym mankamentem było to, że nie dostałam bezpośredniego skierowania na badania tylko musiałam się udać do lekarza pierwszego kontaktu po skierowania. Pani doktor przebadała mnie wysłuchała o wszystkich moich objawach. Była bardzo miła i uprzejma :)

Świetny lekarz z wieloletnim doświadczeniem, uprzejma i życzliwa. Na podstawie wieloletnich kontaktów z lekarzem w poprzednim miejscu pracy.

Świetny lekarz z wieloletnim doświadczeniem, uprzejma i życzliwa.
Na podstawie wieloletnich kontaktów z lekarzem w poprzednim miejscu pracy.

pani laryngolog nie spełniła moich oczekiwań w żadnym stopniu, zamiast pomóc w trakcie wizyty postanowiła odpuścić i polecić aby kupił specjalny środek dostępny bez recepty, który na wiele się nie zdał, a za cała "przyjemność" w gabinecie musiałem zapłacić. Pieniądze wydane tak naprawde na nic, bo 50 zł za krótką wizytę, brak pomocy i odesłanie do apteki to chyba przegięcie.

Pani dr Harabasz jest pierwszym lekarzem, który mi naprawde pomógł. Jest jak najbardziej kompetentna i uprzejma oraz spełniła wszystkie moje oczekiwania.