lekarz Wanda Michalak

Dermatolog

Pani doktor po opisaniu przeze mnie dwóch problemów, powiedziała że nie ma już miejsca w komputerze na kolejne wpisy (gdyż ma tylko 2 rubryki) i z kolejnymi sprawami mam zapisać się na kolejną oddzielną wizytę.

Pani doktor nie chciała wypisać mi zaświadczenia jakie leki mi zapisała, mówiąc, iż ma wystarczająco papierkowej roboty bez tego oraz nie zmieniła leczenia chociaż odczuwałam bardzo silne skutki uboczne. Pomimo zgłaszania postępu choroby Pani doktor nie obejrzała zmian skórnych bagatelizując moją wypowiedź, zachowywała się nie uprzejmie oraz podnosiła głos.

Pacjent traktowany jak niechciany petent, lekarka unosi się, jest nieuprzejma, a na koniec mówi, że ona nie ma rozwiązania na, można by pomyśleć, nietrudny problem, trądzik młodzieńczy. Bardzo nieprzyjemna wizyta, nie polecam