dr n. med. Wanda Mikołajczyk-Wieczorek

Neurochirurg

Mój syn jest pod opieką Pani doktor. Uratowała mu życie zresztą nie jeden już raz. Mamy do Pani Doktor pełne zaufanie.

Dzięki pani doktor nasza córeczka dziś żyje i prawidłowo się rozwija Marysia dziekuje za to pani a my wiemy ze mamy godnego zaufanego lekarza który całym swym sercem poświeca się pacjętom.

Takiego lekarza, jak Pani dr Mikołajczyk, to z przysłowiową świecą szukać!!! Miła, uprzejma, kompetentna!!! Poświęca pacjentom każdą chwilę i zawsze stara się pomóc!!! To bardzo miła i ciepła kobieta, a zarazem świetny specjalista, którego z czystym sumieniem mogę każdemu polecić!!!