lekarz Wanda Napierała

Alergolog

Alergolog to z tej Pani słaby. Przypisane leki nie działają a pretensje do pacjenta, że tak z nimi reaguje a nie do postawionej przez siebie diagnozy.

Nie polecam lekarza! Zle przepisala leki.Dziecko trafilo do szpitala.Nie mila.Absolutnie nie!

Zdecydowanie polecam panią doktor, jest konkretna i wzbudza zaufanie. Szybko znalazła odpowiednie leczenie dla mojego dziecka, na którego chorobę inni nie byli w stanie nic poradzić. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Ma duże doświadczenie. Oby więcej takich lekarzy.

zdecydowanie jestem na nie ,Ła mikobieta ma tyle na głowie ze nie wie co przepisuje.Dała mi leki,a potem stwierdziła że nie może mi na nich zrobić testów.