Trafiłam do Pani doktor - jako do kolejnego poleconego lekarza. Moja córka miała 1,5 roku i nie chodziła na nóżkach, tylko na kolankach. Tego co usłyszeliśmy od innych lekarzy i specjalistów, nie chcę powtarzać - byliśmy załamani ich diagnozą. Pani doktor postawiła inną diagnozę i zleciła stosowne postępowanie. Wszystko się potwierdziło. Córka stanęła na nogach po 2 miesiącach. Dobry, rozsądny lekarz, z sercem (a takich rzadko się spotyka niestety). Polecam.

Obecnie mam 30 lat. W dzieciństwie Pani doktor ustaliła, że mam mózgowe porażenie dziecięce i kilka chorób współistniejących chorób. Pomogła moim rodzicom, choć inni lekarze nie mogli się wtedy poznać na chorobie. Dziś jestem osobą po studiach, z własną rodziną. Polecam z całego serca

wspaniały lekarz, cudowny człowiek. tak wiele zawdzięczamy Pani doktor, dzięki niej nasza córeczka dobrze się rozwija bo od początku została prawidłowo oceniona przez Panią doktor i prowadzona w taki sposób, że efekty są dla nas największym szczęściem. dlatego polecamy bo to lekarz godny zaufania a przy tym najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie. cieszymy się, że mieliśmy to szczęście, że to właśnie Pani doktor opiekuje się naszą córeczką.

Bardzo polecam!Super lekarz!Kompleksowe podejście, pani dr poświęciła nam dużo czasu.Wspaniały, życzliwy lekarz!

B. Sympatyczna, kulturalna pani, lubiąca dzieci, nie skąpiąca czasu, podchodząca do problemów pozytywnie.

rewelacyjna,podeszla do synka z wielka cierpliwoscia i czulosc.wspominam wizyte bardzo dobrze,przy tym prawdziwy fachowiec.polecam goraco

rewelacyjna,podeszla do synka z wielka cierpliwoscia i czulosc.wspominam
wizyte bardzo dobrze,przy tym prawdziwy fachowiec.polecam goraco

Mam na imie kasia gdy miałam 9 mscy wykryto u mnie padaczkę. Dzieki pani doktor zostałam całkowicie wyleczona.Teraz mam 21 lat i z całego serca chciałabym za wszystko podziekować.

Świetny lekarz. Bardzo kompetentny fachowiec a przy tym ciepły człowiek , potrafiący okazać zrozumienie i wsparcie rodzicowi dziecka. Problemy neurologiczne są bardzo trudną dziedziną a pani doktor potrafiła wyjaśnić nam wszystko w sposób bardzo zrozumiały a przy tym dała nam nadzieję, dodała sił i wiary że trudna rehabilitacja ma sens i przyniesie efekty. Jej diagnoza okazała sie trafna a polecona przez panią doktor fizjoterapeutka bardzo skuteczna. gorąco polecam!

gorąco polecam!

Świetny lekarz!!!! W dzisiejszych czasach brakuje takich ludzi! Rewelacyjne podejście do pacjenta. Wizyta trwała prawie godzinę, pani doktor zbadała małą z każdej strony, obejrzała całą dokumentację dziecka. Zdecydowanie polecam wszystkim!!

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Jest przemila, ma świetne podejście do dziecka. Wzbudza zaufanie. Na wizytę poświęca tyle czasu ile potrzebuje dziecko,przeprowadza wnikliwe badania.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Warszawa"?

Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy