Wanda Potakiewicz

Neurolog dziecięcy

W dzieciństwie przechodziłem bardzo ciężkie ropne zapalenie opon mózgowych wraz z chorobami współistniejącym w Centrum Zdrowia Dziecka trafiłem pod opiekę do Pani doktor, postawiła trafną diagnozę (odpowiednio, znakomicie podjęła się próby wyciągnięcia mnie z tego ciężkiego stanu w jakim się wtedy znajdowałem) do 18 r.ż. byłem prowadzony przez Panią doktor poprzez wizyty kontrolne w Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki Pani doktor dzisiaj żyję, rozwijam się prawidłowo, choć w czasie choroby dawano mi 1% na to że przeżyję, nie mówiąc już o tym że będę sprawny fizycznie i intelektualnie. W tamtym czasie dała wiarę moim rodzicom, a mi w 100% ocaliła życie. Skończyłem studia, pracuję zawodowo i wszystko układa się dobrze. Chciałbym dziś z całego serca bardzo Pani doktor za wszystko co dla mnie wtedy zrobiła podziękować. Życzę dużo zdrowia, oraz jeszcze wielu sukcesów zawodowych, a tym, którzy to czytają bardzo polecam Panią doktor w każdym przypadku chorób o podłożu neurologicznym. Jest Pani wspaniałym człowiekiem :) - wierny pacjent

Trafiłam do Pani doktor - jako do kolejnego poleconego lekarza. Moja córka miała 1,5 roku i nie chodziła na nóżkach, tylko na kolankach. Tego co usłyszeliśmy od innych lekarzy i specjalistów, nie chcę powtarzać - byliśmy załamani ich diagnozą. Pani doktor postawiła inną diagnozę i zleciła stosowne postępowanie. Wszystko się potwierdziło. Córka stanęła na nogach po 2 miesiącach. Dobry, rozsądny lekarz, z sercem (a takich rzadko się spotyka niestety). Polecam.

Obecnie mam 30 lat. W dzieciństwie Pani doktor ustaliła, że mam mózgowe porażenie dziecięce i kilka chorób współistniejących chorób. Pomogła moim rodzicom, choć inni lekarze nie mogli się wtedy poznać na chorobie. Dziś jestem osobą po studiach, z własną rodziną. Polecam z całego serca

Bardzo polecam!Super lekarz!Kompleksowe podejście, pani dr poświęciła nam dużo czasu.Wspaniały, życzliwy lekarz!

wspaniały lekarz, cudowny człowiek. tak wiele zawdzięczamy Pani doktor, dzięki niej nasza córeczka dobrze się rozwija bo od początku została prawidłowo oceniona przez Panią doktor i prowadzona w taki sposób, że efekty są dla nas największym szczęściem. dlatego polecamy bo to lekarz godny zaufania a przy tym najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie. cieszymy się, że mieliśmy to szczęście, że to właśnie Pani doktor opiekuje się naszą córeczką.

rewelacyjna,podeszla do synka z wielka cierpliwoscia i czulosc.wspominam wizyte bardzo dobrze,przy tym prawdziwy fachowiec.polecam goraco

rewelacyjna,podeszla do synka z wielka cierpliwoscia i czulosc.wspominam
wizyte bardzo dobrze,przy tym prawdziwy fachowiec.polecam goraco

B. Sympatyczna, kulturalna pani, lubiąca dzieci, nie skąpiąca czasu, podchodząca do problemów pozytywnie.

Mam na imie kasia gdy miałam 9 mscy wykryto u mnie padaczkę. Dzieki pani doktor zostałam całkowicie wyleczona.Teraz mam 21 lat i z całego serca chciałabym za wszystko podziekować.

Świetny lekarz!!!! W dzisiejszych czasach brakuje takich ludzi! Rewelacyjne podejście do pacjenta. Wizyta trwała prawie godzinę, pani doktor zbadała małą z każdej strony, obejrzała całą dokumentację dziecka. Zdecydowanie polecam wszystkim!!

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Jest przemila, ma świetne podejście do dziecka. Wzbudza zaufanie. Na wizytę poświęca tyle czasu ile potrzebuje dziecko,przeprowadza wnikliwe badania.