dr n. med. Wanda Skrzypczak

2,2
2,6
2,4

Nie polecam. Zero empatii. Jak coś się dzieje to spakować i pozbyć się w kilka minut do innego szpitala. Przecięła moczowod w trakcie operacji i szybko wypisała. Pół roku wyjęte z kalendarza. Nie życzę nikomu tego co ja przeżyłam. Omijajcie szerokim łukiem.

Bardzo fachowy i rzetelny lekarz. Moją opinię opieram na ponad 10 letnich wizytach. Miałam operację laparoskopową dwukrotnie i inne zabiegi. Doktor Skrzypczak zawsze stawiała trafną diagnozę i błyskawicznie podejmowała kroki, czyli kierowała do szpitala bez zbędnych dodatkowych wizyt. Ponadto Pani doktor prowadziła moją ciążę, ( ciąża była zagrożona, musiałam przez połowę ciąży ciągle leżeć) opieka była kompleksowa. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Pani doktor o wszystkim pomyślała, nie musiałam się niczym martwić. Urodziłam przez cesarskie cięcie wszystko było idealne -pobyt w szpitalu w Lublinie również. Pani doktor to bardzo dobry lekarz i prawy człwiek.

to nie jest lekarz mam synka17mies bylmam bardzo mloda, ciagle mowila ze dziecko chore bez zadnych chorob ze urodzi sie zdrowe a okazalo sie za jak byl tern\min porodu zadzwonilam do nie kazala mi przyjechac na oddzial a le ja nawet wtedy wod nie odeszly mi to powiedziala to spierd,.,, rodz sobie w chełmie i urodziłam cesarka co sie okazalo moj synek mial porazenie mozgowe lewostronmne. NIE POLECAM

Najgorszy lekarz jakiego znam. Uciekajcie od Pani doktor wszystkie kobiety w ciąży. Przestrzegam, sama przepłakałam wiele nocy.

byłam pacjentką kilka lat temu,polecam zwłaszcza pacjentkom ,które nie trzymają moczu.1 wizyta skierowanie na badania na drugiej wizycie już umówiona byłam na zabieg.Dosłownie w 3 tygodnie i rozwiązała mój wieloletni wstydliwy problem.Była ordynatorem oddziału w Lublinie i myślę ,że nadal jest.Opieka w szpitalu fantastyczna.Wizyta może nie jest najtańsza ale w przypadku takiego zabiegu naprawdę warto.Babka konkretna i bezpośrednia