dr n. med. Wanda Szewczyk

Laryngolog

1,4
1,6

Najgorszy lekarz u jakiego byłem Brak chęci do pracy . Zerowa uprzejmość. Traktowanie z góry pacjenta. Gorąco odradzam.

Po wyjasnieniu problemu i checi wykonania prostego badania, lekarz stwierdzil, ze nie slyszal o nim i nie moze go zaoferowac( enel med). Po zapewnieniu, ze takie badanie wykonuje co drugi gabinet w Warszawie, pani lekarz spedzila 15 minut w recepcji " upewniajac sie", ze go nie oferuja. Po wizycie, z innego zrodla uzyskalem info, ze te badania sa w ofercie. Zero uprzejmoci, checi pomocy i do tego wprowadzanie w blad. Szczerze odradzam.

Lekarz nie zamierzał mnie nawet zbadac . Cierpie na chrype od pol roku (maja diagnozę od lekarza prywatnego prosiłam dr o potwierdzenie i danie skierowania na dalsze badania) dowiedzialam sie z wizyty tylko ze mam normalny glos jak na palacza a jestem osoba niepalaca Lekarz z najgorszych koszmarow

Lekarz z najgorszych koszmarow

Brak chęci do pracy. Zerowa uprzejmość. Traktowanie z góry pacjenta. Gorąco odradzam.

Wizyta trwala maksymalnie z 10 minut. Pomimo faktu ze dokladnie powiedzialem co mi dolega (mialem juz kiedys identyczne objawy) i dokladnie wiem jak powinien wygladac proces leczenia (rowniez z doswiadczenia) pani doktor nie zrobila nic. Za to dostalem "recepte" na "leki" w postaci: witamina C forte, rutinoskrobin i ibuprom.