Wanda Szurniak

Ortodonta, Stomatolog

1,6
1,4

SZOK, nie spodziewałam się tego idąc z dzieckiem na pierwszą wizytę! Lekarka okropnie arogancka, nie ma zupełnie podejścia do dzieci, obraża rodziców, traktuje ich jak idiotów, niczego nie wyjaśnia, nie dopuszcza ich do słowa, jest bardzo złośliwa, nie chce odpowiedzieć na konkretne pytania związane ze zdrowiem dziecka. Wizyta zakończyła się fiaskiem i zmarnowaniem czasu, lekarka w niczym nie pomogła i nawet nie podjęła próby leczenia. Wszystkim odradzam, nie dajcie się skusić wolnymi terminami w Rabce bo lepiej poczekać dłużej i wybrać się do kogoś, kto pomoże i nie będzie robił łaski, że wpuścił do gabinetu.

Nie polecam!,zarozumiala,brzydzaca sie dziecka,(slowa pani ortodontki) Jej wynioslosc nie zna granic!!!

Nie polecam!,zarozumiala,brzydzaca sie dziecka,(slowa pani ortodontki)
Jej wynioslosc nie zna granic!!!

Wizyta u tej pani - szok!!! zachowanie skandaliczne, brak kultury osobistej, niewiem jak zabrać się za małe dziecko, które potrzebuje pomocy. Małe czy duże wg mnie każde potrzebuje ortodonty, no ale Pani doktor stosuje nowoczesne metody, każe mamą czytać poradniki dla mama - niewiem czy to w dzisiejszych czasach tak sie leczy ludzi??? SZOK I JESZCZE RAZ SZOK, NIE POLECAM!!!! M

Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam. Zachowanie pani doktor skandaliczne, brak kultury osobistej i wychowania.

Współczuję, typowy rzeźnik. Nie polecam żadnemu człowiekowi spotkania z ta Panią.