dr n. med. Wanda Wrzosek

Neonatolog

dostała Anioła akcji Rodzić po Ludzku w 2006 jako pediatra neonatolog to najlepsza lekarka (najlepszy lekarz), jakiego kiedykolwiek spotkałam: zna i prowadzi nasze bliźniaki od urodzenia (dosłownie, gdyż pracuje jako neonatolog na oddziale położniczym, na którym rodziłam); jest zawsze dostępna, gotowa uspokoić młodego (starszego też) rodzica; widać, że kocha swoją pracę i swoich małych pacjentów; jest bardzo kompetentna, na bieżąco z rozwojem medycyny, ale też nie zapomina o tym, co "stare i dobre"; badania prowadzi niezwykle szczegółowo, zwraca uwagę na każdy detal, nic nie umknie jej uwadze; ma niezwykłą intuicję ...

dostała Anioła akcji Rodzić po Ludzku w 2006 jako pediatra neonatolog

to najlepsza lekarka (najlepszy lekarz), jakiego kiedykolwiek spotkałam: zna i prowadzi nasze bliźniaki od urodzenia (dosłownie, gdyż pracuje jako neonatolog na oddziale położniczym, na którym rodziłam); jest zawsze dostępna, gotowa uspokoić młodego (starszego też) rodzica; widać, że kocha swoją pracę i swoich małych pacjentów; jest bardzo kompetentna, na bieżąco z rozwojem medycyny, ale też nie zapomina o tym, co "stare i dobre"; badania prowadzi niezwykle szczegółowo, zwraca uwagę na każdy detal, nic nie umknie jej uwadze; ma niezwykłą intuicję i wiedzę; co dla mnie bardzo ważne, nie szafuje antybiotykami ani sterydami, ani innymi "ciężkimi lekami", więc wiem, że gdy już takowe przepisuje, nie ma wyboru; jest propagatorką karmienia piersią (między innymi dzięki jej wsparciu karmiłam moje bliźnięta przez pół roku wyłącznie piersią!); jest też znakomitym ALERGOLOGIEM: wyprowadziła naszego syna ze skazy białkowej - na początku był tak uczulony, że "sypało" go, gdy dolałam sobie (karmiąc piersią) nieco mleka do kawy zbożowej, a po roku wypijał już pół litra mleka z kartonu!
reasumując: polecam dr Wandę Wrzosek z całego serca i duszy i ciała; i żałuję tylko, że jest "tylko" pediatrą: marzę o takim lekarzu rodzinnym

Wanda - dziecko 2 tygodnie na syropach a potem Antybiotyk ulubiona forma leczenia na telefon. Jak ktoś nie chce dużo jeździć po lekarzach i ma kogoś kto będzie opiekował się dzieckiem przez trzy tygodnie to polecam w ciemno.

Wanda - dziecko 2 tygodnie na syropach a potem Antybiotyk
ulubiona forma leczenia na telefon.

super lekarz jedyny jak do tej pory pediatra,któremu można wierzyć ,niezwykle kompetentna ,oddana dzieciom , bardzo rozsądna w ilości zapisywanych dzieciom leków, lekarz godny zaufania i polecenia ale od tych wszystkich pochwał , chyba trochę zarozumiały , ale to już nie jest istotne

nir moglabym wymarzyć sobie lepszego pediatry dla mojej córeczki .

nir moglabym wymarzyć sobie lepszego pediatry dla mojej córeczki .

byłam z malutkim dzieckiem któremu inny lekarz zapisał antybiotyk, pani doktor powiedziała że to infekcja wirusowa i bardzo dobrze że nie podałam antybiotyku.

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Kraków"?

Prywatna Praktyka Lekarska
Kraków