lekarz Wanda Zegarek

Pulmonolog, Pediatra

Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Zawsze pomoże, doradzi. Wspaniała osoba. Stara się w pierwszej kolejności stosować leki z naturalnym składem i nie daje antybiotyków od razu na wszystko jak niektórzy lekarze.

Cudowny lekarz !!! Polecam gorąco, zawsze do końca wysłuchuje objawów. Bada w całości, zawsze rzetelnie tłumaczy jak podawać leki. Ma podejście do swoich małych pacjentów. Moje dziecko jest bardzo zadowolone. Polecam raz jeszcze.

Cudowny lekarz !!!
Moje dziecko jest bardzo zadowolone. Polecam raz jeszcze.

Najlepszy lekarz. Trafia z diagnozą i doborem leków. Moje dzieci ja uwielbiają. Jestem bardzo zadowolona z jej podejscia do malych pacjentów i do nas jako rodzicow. Polecam w 100%

Lekarz godny polecenia. Najlepszy specjalista w mieście. Pani doktor jest doskonałym specjalistą, bez wahania oddaję dzieci pod jej opiekę medyczną. Rozważna i odpowiedzialna.

Cudowny człowiek,zawsze stawia trafna diagnoze.Leczyla mojego wnuczka Michaela.Zycze jej duzo zdrowia.

serdecznie i gorąco polecam Panią doktor Zegarek jest uprzejma i ma na prawdę ogromne podejście do dzieci oraz do rodziców zawsze jestem przyjmowana z dziećmi a dzieci uwielbiają Panią doktor i w leczeniu także nie narzekamy w 100% jesteśmy zadowoleni POLECAM BARDZO!!!

lekarz, któremu z zamkniętymi oczami zawierzam moje dzieci. Gdyby mozna było oceniłabym ją i wyżej.

Pani doktor Wanda Zegarek...kompetentna, pełny profesionalizm i lekarz godny najwyższego zaufania ! Polecam wszystkim !!! Ula Miduch.

Zdecydowanie polecam. Życzę sobie i innym rodzicom aby nasze dzieci były zawsze leczone przez takich lekarzy! Duży ukłon w stronę Pani doktor.

Pani doktpr to lekarz , któremu się ufa. Naprawdę polecam.

Pani doktpr to lekarz , któremu się ufa. Naprawdę polecam.