Lekarze Warszawa

Neurolog

Specjalistyczne Porady Neurologiczne Tomasz Nowakowski
Górczewska 228E/U3

wizyta już od 100
Świetny lekarz, uprzejmy, wzbudzający zaufanie, który ze zrozumieniem wysłucha pacjenta bo chce mu pomóc, i to się czuje! więc otwarcie można mówić o swoich problemach. To była druga wizyta, która utwierdziła mnie, że trafiłam do wybitnego specjalisty. Badanie wnikliwe, a wizyta w zasadzie bez ograniczeń czasowych, pozostawiła wrażenie, że tego mi było trzeba - wyszłam podbudowana.
Opinia dodana przez: Hanna

dr Grzegorz Klimek

Klimek Dental Office
Modzelewskiego 63, lok. U2

Od 10 lat jestem zadowoloną pacjentką
dr Klimka. Wykonywał u mnie kilka skomplikowanych zabiegów stomatologicznych, m.in. podniesienie zatoki szczękowej; wszystkie bardzo precyzyjnie i profesjonalnie. Ponadto implanty (czyli 6 sztuk), które dr Klimek mi wstawił "działają" bez zarzutu, a korony na implantach wyglądają naturalnie i estetycznie. Zastąpiły one wyjmowane protezy zębowe, których pozbyłam się raz na zawsze!
Szczerze polecam dr Klimka. To prawdziwy profesjonalista!
Opinia dodana przez: Jadwiga
Warszawa Stomatolog lek. dent. Paweł Łachoda

lek. dent. Paweł Łachoda

Stomatologia Rodzinna Ferreus
ul. Okrzei 18

Dokładność i wiedza doktora zaskakują w dzisiejszych czasach. Trafiłam z polecenia i dziękuje. Moje zęby są w świetnych rękach, kto trafi do doktora nie pożałuje.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Mianowski

Grochowska 166

Pan Doktor jest niezwykle miłym i pozytywnym człowiekiem. Wnikliwie przeprowadził wywiad, cierpliwie i wyczerpująco udzielił odpowiedzi na moje pytania, posiada bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Magdalena C.

dr n. med. Krzysztof Karwan

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

Grochowska 166

Wspaniały człowiek, kompetentny i doświadczony lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały i cierpliwy. Godny polecnia.

lekarz Beata Cichowska

Okulista

Przychodnia Okulistyczna LOOK-MED
Magiczna 4

Profesjonalność i fachowość na najwyższym poziomie, a dodatkowo bardzo uprzejma i miła. Do tej pory żaden inny okulista nie potrafił mi pomóc w taki sposób jak dr Beata Cichowska
Opinia dodana przez: przemek

lek. med. Paweł Nosarzewski

Ortopeda

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam jak najbardziej tego lekarza. tydzień temu wykonał u mnie operację kręgosłupa. jestem bardzo zadowolona!!!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Katarzyna Dejneka

Lekarz medycyny pracy, Specjalista USG

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Bielany, Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.
Warszawa Dermatolog prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

Dermatolog

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny profesora Stanisława Zabielskiego
Powstańców Śląskich 125/1

Polecam, bardzo dobry fachowiec, lekarz od zadań gdzie inni lekarze nie dają rady. Kolosalne doświadczenie! Warto umówić się na konkretną godzinę, dość elastycznie.

lekarz Andrzej Modzelewski

Lekarz medycyny pracy

Grochowska 166

Bardzo dobry lekarz, życzliwie nastawiony do pacjentów. Polecam badania wstępne, profilaktykę.
Krzysztof Majchrzak