Lekarze Warszawa

Psychiatra

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

wizyta już od 180
Kilka lat temu moja mama trafiła do szpitala na Nowowiejskiej, początkowo bałam się że pobyt w szpitalu jej nie pomoże, straszna choroba - schizofrenia, było ciężko. Dużo czytałam na temat tej choroby, obserwowałam zachowania mamy.Na szczęście lekarzem prowadzącym został Pan Doktor Maciej Kopera. Pan Doktor jest bardzo wnikliwym lekarzem, zawsze znalazł czas i mogłam porozmawiać z nim o stanie zdrowia mojej mamy oraz przekazać moje spostrzeżenia, które zostały dokładnie wysłuchane, ...
Warszawa Ginekolog lek. med. Elżbieta Kozłowska

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Filip Dąbrowski

Ortopeda

Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych
aleja Komisji Edukacji Narodowej 98/U 18
02-777 Ursynów, Warszawa

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Super lekarz, bardzo dobre i konkretne podejście do pacjenta. Aloplastyka całkowita bez cementowa prawego stawu biodrowego w Grodzisku Mazowieckim (21.04.2021r.) Czeka mnie jeszcze lewe bioderko. Pozdrawiam i Polecam
Opinia dodana przez: Iwona
Warszawa Psychiatra lek. med. Andrzej Wakarow

lek. med. Andrzej Wakarow

Psychiatra

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

wizyta już od 170
Doskonałe podejście do pacjenta, jedyny lekarz, króry nie "pieprzy" wez się w garść. Bardzo, bardzo pomocny, najgorsze są kolejki, za mało Go.
Opinia dodana przez: Bożena
Warszawa Ginekolog lekarz Jagoda Dembowiecka-Ochman

lekarz Jagoda Dembowiecka-Ochman

Ginekolog

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18/lok. 18/1802

Lekarz idealny - spokojna, rzeczowa, zawsze wyczerpująco informuje pacjenta. Prowadziła moją ciąże, jestm pacjentkką od 5 lat i nie mam żadnych negatywnych doświadczeń. Bardzo polecam
Warszawa Stomatolog dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Stomatolog, Ortodonta

Orto-Royal
Sarmacka 6

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. stom. Andrzej Chramiec

Klinika Estetica
Al. Jerozolimskie 113/115

Najlepszy lekarz, jakiego poznałem. Nie tylko profesjonalizm, wiedza i pasja, ale także ogromne serce i gotowość niesienia pomocy. Szczególnie tam, gdzie inni dawno się poddali, albo wyszli już z pracy, lub mają ważniejsze sprawy na głowie. Innymi słowy, lekarz z powołania i z powołaniem.
Opinia dodana przez: Sebastian
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik

dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18/lok. 18/1802

wizyta już od 100
Z wielką dozą niepewności weszłam w styczniu do gabinetu pani doktor. Nie znałam jej w ogóle, a miała prowadzić moją ciążę (poprzednia lekarka nie mogła i akurat ona wskazała mi panią doktor Szczudlik jako profesjonalnalistę). Okazało się, że pani doktor jest niezwykle kompetentnym specjalistą, o wysokim poziomie zaangażowania w wykonywaną pracę, a także niezwykle empatyczną osobą. Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim uspokojona, że wszystko jest ok. ...
Opinia dodana przez: Joa
Warszawa Protetyk lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Nie muszę sie długo zastanawiać, 5/5 pod każdym możliwym względem :) Wizyta bardzo konkretna, dr odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że plan leczenia jest dla mnie jasny. Bardzo szanuję takie podejście do pacjenta!
Opinia dodana przez: Patryk
Warszawa Androlog dr hab. n. med. Piotr Dobroński

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Androlog, Urolog

Medifem
Puławska 488

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i ...
Opinia dodana przez: M